Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kırgın Çiçekler 31. Yeni Bölüm Fragmanı İzle 1 Şubat 2016

Kırgın Çiçekler 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - izle

Kırgın Çiçekler 30. bölümü ile bu akşam ATV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Heyecan dolu bir bölümü daha geride bırakan dizide Gökhan'ın ölümü herkesi perişan etmiştir. Kızların işin peşini bırakmadığı Kırgın Çiçekler 31. bölümde neler olacak?, Kırgın Çiçekler 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar dizirehberi.org ta ..


Yine heyecan dolu bir bölümle ekrana gelen Kırgın Çiçekler 30. son bölümden sonra yeni bölümde neler olacağı büyük merak konusu. Peki; 1 Şubat Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkacak olan Kırgın Çiçekler 31. yeni bölümünde bizleri neler bekliyor?

Bu sorunun cevabını tam anlamıyla alabilmemiz için Kırgın Çiçekler 31. bölümü beklememiz gerekiyor. Ancak ondan önce dizinin gelecek bölümüyle ilgili tüyoları bulabileceğimiz Kırgın Çiçekler 31. bölüm fragmanı yayınlanacak.

Beklenen Kırgın Çiçekler 31. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında burada izleyebilirsiniz.

KIRGIN ÇİÇEKLER 30. BÖLÜM FRAGMANI

Dilerseniz sizlere 25 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan Kırgın Çiçekler 30. bölümde yaşananları kısaca özetleyelim.

KIRGIN ÇİÇEKLER 30. BÖLÜM ÖZETİ
Gökhan'ın ölümüyle alt üst olan Cemre, kimseye haber vermeden kaybolur. Feride, aldığı bir telefonla onu bulmaya gider. Meral, yurttan ayrılıp Seher ile yaşamaya başlar. Seher, kızını kendi çevresinden saklarken dikkatleri üzerine çeker. Gökhan'ın şüpheli ölümü herkeste şok etkisi yaratır. Polis tarafından kamera kayıtlarının olabileceği açıklanınca Nazan, korku içinde kalır. Kızlar katili bulmak için görüntülerin peşine düşer...

KIRGIN ÇİÇEKLER OYUNCULARI

Özgür Çevik (Toprak): Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

İpek Karapınar (Feride): Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu'nda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

Biran Damla Yılmaz (Eylül): 16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

Gökçe Akyıldız (Songül): 16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songül'ü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

Hazar Motan (Cemre): 16 yaşında. Nişantaşı'nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu.Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor...

KIRGIN ÇİÇEKLER KONUSU

Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]