Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kısmetse Olur haftanın finalinde kimler elendi - İzle (Video)

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi sorusunun cevabı belli oldu. Kısmetse Olur haftanın finalinde yapılan SMS oylaması sonucu Fatma veda etti. Fatma'nın elenmesiyle Serhan'da yarışmadan çekildi. Böylelikle bu haftada Kısmetse Olur'a iki kişi veda etmiş oldu...İşte Ayrıntılar dizirehberi.org ta


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programında bu hafta kimler eleneceği merak edilirken, beklenen açıklama geldi.  Cumartesi akşamı ekrana gelen “Kısmetse Olur Haftanın Finali”nde bu hafta hem bayanlardan hem de erkeklerden bir Yarışmacı eve veda etti. 

Ekranların sevilen yarışm aprogramı Kısmetse Olur'da bu hafta yapılan oylamaya göre Fatma'nın elenmesiyle birlikte Serhan'da yarışmadan çekildi. Kısmetse Olur'da bu haftaki elenen iki isimFatma ve Serhan oldu.
Yapımını Production House’un üstlendiği, sunuculuğunu ünlü sunucu Seda Akgül’ün yaptığı Kısmetse Olur programı son bölümü ile kaldığı yerden devam etti.Haftanın Finali bölümünde bayan yarışmacıların belirlediği bir gelin adayı ve erkek yarışmacıların belirlediği bir damat adayı hayallerine ve büyük ödüllere veda etmiş oldu.

Kısmetse Olur'un 8 Ocak 2016 Cuma günü yayınlanan bölümünde koruma altına alınan gelin ve damat adayları belli oldu. Kısmetse Olur programında bu hafta SMS oylaması sonucu kızlardan Cansel, erkeklerden Eser koruma altına alınmıştı.

Gelin ve damat adayları, bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.

Muhteşem Bir Düğün, Harika Bir Ev

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlilik yolunu seçen çiftimiz, muhteşem bir düğünün dışında harika bir ev, yurt dışında balayı tatili ve takı setlerinin sahibi olacaklar.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]