Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kördüğüm 2. Bölüm Fox Tv Ekranlarında - İzle 14 Ocak 2016 (Tüm Fragmanları İzle)

Kördüğüm 2. yeni bölümü ile yine nefes kesecek! - İzle

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi ilk bölümü ile geçtiğimiz hafta ekrana geldi. İkinci bölümü ile bu akşam ekrana gelecek olan Kördüğüm dizisi için heyecan dorukta. Günler öncesinde yayınlanan Kördüğüm 2. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanları nefes kesti. İşte o detaylar dizirehberi.org ta..


Zengin oyuncu kadrosuyla dizi dünyasına merhaba diyen Kördüğüm dizisinin başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy yer alıyor. Bu akşam saat 20:00 itibariyle izleyicilerin karşısına çıkan dizide sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Merakla beklenen Kördüğüm 2. yeni bölümün 1. ve 2. fragmanları yayınlandı.

Sinema seyircilerinin çok yakından tanıdığı, filmleri gişe rekorları kıran Ömer Faruk Sorak'ın yönetmenliğinde çekilen Kördüğüm dizisi 2. yeni bölüm için heyecan dorukta. İbrahim Çelikkol ‘Ali Nejat’ isimli güçlü ve etkili bir iş adamını canlandırırken, Belçim Bilgin idealist çocuk doktoru ‘Naz’, Alican Yücesoy ise Otomobil tutkunu, hayalperest ‘Umut’ karakteri ile izleyicilerin karşına geçiyor.

Koşulların karakterleri değiştirdigi dizide, Ali Nejat ve Umut’un, doktor Naz’ın etrafında dönen serüveni izleyiciyle buluşuyor. Heyecanla beklenen Kördüğüm dizisi yeni bölümleriyle her Perşembe saat 20.00'de fox tv ekranlarında.

KÖRDÜĞÜM 2. BÖLÜM ÖZETİ

Yerli otomobil yaparak en büyük hayalini gerçekleştirecek olan Ali Nejat’ın, projesini açıklamak için verdiği doğum günü partisi Didem’in elinde silahla Ali Nejat’ın karşısına dikilmesiyle kabusa dönüşür. Ali Nejat ile yaşadığı kısa süreli ilişkiden bir çocuk sahibi olan Didem, oğlu Kaan’ı Ali Nejat’a kabul ettirebilmek için tek çaresinin bu olduğuna inanmıştır. Didem o silahı, zaten hastalığı sebebiyle çok az ömrünün kaldığını bildiği kendisine mi yoksa Ali Nejat’a mı doğrultacaktır…


Annesinin yolunu bekleyen Kaan yaşanan bu karmaşadan sonra annesi Didem’i evlatlıktan reddeden ve kendisini de kabullenmeyen dedesi HASAN’ın evine götürülür. Ancak o, ya annesinin ya da hastanede daha önce tedavisini gerçekleştiren ve bir tesadüf eseri o doğum günü partisinde de bulunan Naz’ın yanında olmak istemektedir. Hasan kızına yaşattıkları için büyük bir pişmanlık duyarken Didem henüz konuyla ilgili son sözlerini söylememiştir…

KÖRDÜĞÜM 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI
KÖRDÜĞÜM 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI


 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]