Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kördüğüm 3. Bölüm Fragmanı İzle - 21 Ocak 2016

Kördüğüm 3. bölüm fragmanı | Kördüğüm konusu oyuncuları fragman son bölüm | 21 Ocak

Fox TV'nin yeni dizisi Kördüğüm 3. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Sezonun iddialı yapımlarından olan Kördüğüm sıra dışı hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla 2. bölümde de nefes kesti. Kördüğüm, hem yaşam tarzı hem karakter olarak birbirine tamamen zıt karakter iki erkek ve idealist bir kadın arasında geçen bir aşk ve dönüşüm hikayesini anlatıyor. Kördüğüm'ün bu akşam yayınlanan 2. bölümünde Didem'in trajik ölümü herkesi derinden sarstı. Kördüğüm 3. fragmanında ise Ali Nejat, Kaan'a yaklaşmaya başlıyor. Naz ve Umut'un evlililiği iyice çatırdarken, Umut Naz'ı aldatıyor. Kaan nedeniyle Naz ve Ali Nejat ise biraz daha yakınlaşıyor. Merakla beklenen Kördüğüm 3. bölüm yeni fragmanı ve son bölüm, oyuncular, konusuna dair detaylar haberimizde..


KÖRDÜĞÜM 3. BÖLÜM YENİ FRAGMAN  Kördüğüm yeni fragmanda neler var?

Dün akşam ekrana gelen ekrana gelen 2. bölümü ile yine beğeni kazanan Kördüğüm'ün yeni fragmanında; Ali Nejat yıllardır kendine ittiraf etmekten kaçtığı gerçeklerle yüzleşmeye başlıyor. İç hesaplaşmasını yapmaya devam eden Ali Nejat, Kaan'la biraz daha vakit geçirmeye karar veriyor. Peki Ali Nejat ve Kaan arasındaki mesafeler kalkacak mı? Kaan kiminle yaşamaya devam edecek? Bu konuda birden fazla olasılık mevcut. Kaan, Ali Nejat sahip çıkmaya karar verirse babasıyla ya da Yekta yani halasıyla da kalabilir. Çünkü kaybettiği oğlunun yerine koymak isteyebilir. Fakat bebeğini henüz doğmadan kaybeden Naz da Kaan'a sahip çıkmak isteyebilir çünkü aralarındaki o bağ çoktan oluştu bile.. Bu sorunun cevabını önümüzdeki 3. bölümde göreceğimizi tahmin ediyoruz. Yeni fragmanda ayrıca bir mağazada baktığı yüzüğü gizlice çalan Yekta yakalanıyor ve bunun üzerine elini vitrin camına vurarak yaralıyor. Böylece Ali Nejat'ı gördükçe öfkesi giderek artan ve oğlunun ölümünden sonra girdiği ağır psikolojik açmazlarını atlatamayan Yekta'da bunun yansımalarını görmeye başlıyoruz. Kleptomani yani çalma hastalığına sahip olduğunu gördüğümüz Yekta'nın duygusal gel gitleri diziye nasıl yasıyacak merak konusu.. Yeni fragmanla ilgili bir diğer öenmli ayrıntı ise Kaan yüzünden birlikte vakit geçirmeye başlayan Naz ve Ali Nejat'ın arasındaki bu durumdan Umut rahatsız olmaya ve kıskanmaya başlıyor. "Sen beni artık sevmiyorsun diyen" Umut soluğu bir gece kulübunde alıyor ve Naz'ı o gece aldatıyor. "Dün gece neredeydin" diyen Naz'a Umut ne cevap verecek? Evlilikleri zaten ufak ufak çatırdamaya başlayan çiftin evlilikleri bu durumdan nasıl etkilenecek? Naz, Ali Nejat'tan etkilendiğini 3. bölümde anlayacak mı? Naz ve Ali Nejat arasındaki neler yaşanacak? Tüm bu soruların yanıtlarını 3. yeni bölümde göreceğimizi tahmin ediyoruz. Diziyle ilgili devam eden gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.
Fox TV'nin yeni dizisi Kördüğüm ilk bölümüyle 7 Ocak akşamı ekrana geldi. Sezonun iddialı yapımlarından olan Kördüğüm sıra dışı hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla nefes kesti. Kördüğüm, hem yaşam tarzı hem karakter olarak birbirine tamamen zıt karakter iki erkek ve idealist bir kadın arasında geçen bir aşk ve dönüşüm hikayesini anlatıyor. İlk bölümü şok bir final sahnesi ile sona eren ve 21 Ocak tarihinde yayınlanacak olan Kördüğüm 3. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı? Yayınlanması merakla beklenen Kördüğüm 3. bölüm yeni fragmanı, Kördüğüm karakterler, Kördüğüm oyuncuları kimler, hangi oyuncu kimi canlandırıyor sorularının yanıtları ve diğer detaylar haberimizde..

Kördüğüm 2. bölüm özeti

Kördüğüm 2. bölümde Didem'in trajedisi herkesi derinden sarstı. Kalbine dayadığı silahla intihar eden Didem'in arkasından neler yaşanacak bu bölümün merak konusu... Ve önemlisi kimsesiz kalan Kaan'a ne olacak, kim sahip çıkacak?  Bu kabus dolu gece ile birlikte yıllardır abisine öfke biriktiren Feyza tüm öfkesini kameraların önünde kustu. Bu olay Ali Nejat'ın hayatında bambaşka açılımlar yaratarak yaşayacağı sürpriz gelişmelerin ilk halkasını oluşturdu. Artık Ali Nejat için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Ali Nejat bu vicdan azabıyla nasıl baş edecek? Didem ise bu hazin olay sonrası Kaan'ı bir an olsun yalnız bırakmadı. Tüm bu kargaşanın ortasında Ali Nejat'ın arkasından iş çeviren Oğuz kim ve gerçek amacı ne? Bunu da önümüzdeki bölümlerde daha net göreceğiz. Didem'in intiharı en çok iki kadını, Didem ve Naz'ı yaraladı.
Kördüğüm 2. bölümde duygusal sahneler

Genco ise Gökçe'nin peşinde.. Ardı ardına yaptığı iyiliklere onun kahramanı olabilecek mi? İkili arasında bir yakınlaşma olur mu? Bu arada Ali Nejat geçmişin ağırlığını iyiden iyiye hissetmeye başlamıştır. Diğer yandan kızını reddeden fakat ölümüyle sarsılan Hasan pişmanlık ve vizdan azabı içinde kıvranmaktadır. Umut'un gündemi ise bambaşka.. Babasının hayalini gerçekleştirmek için eline Ali Nejat fırsatı geçmiştir ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek ister. Ali Nejat, Oğuz'u kendisi ile Tarık Bey arsında bir seçim yapmaya zorladı. Kızını asla layık görmediği Umut'a karşı Ayşe'nin tavrı ise konu Ali Nejat olunca değişti. Diğer yandan evliliğinde çatlaklar olmaya başlasa da Naz Umut'a destek olmaktan vazgeçmiyor. Devamını sitemizden takip edebilirsiniz.

KÖRDÜĞÜM 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI


KÖRDÜĞÜM 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI

KÖRDÜĞÜM 2. YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU? 
Kördüğüm ilk bölümü sarsıcı bir sahne ile bitmişti. Yeni bölümde, Ali Nejat’ın, projesini açıklamak için verdiği doğum günü partisinde Didem’in elinde silahla Ali Nejat’ın karşısına dikilmesi ve son noktada silahı kendine doğrultup ateşlemesi partiye bomba gibi düşer. Ali Nejat ile yaşadığı kısa süreli ilişkiden bir çocuk sahibi olan ve hastalığı sebebiyle çok az ömrü kalan Didem'in Kaan'ı Ali Nejat'a kabul ettirebilmesinin tek yolu budur.. Fakat oğlunun geleceği için tek çare olarak ölümü seçen Didem'in sözü daha bitmemiştir. Didem bıraktığı kayıtta neler vardır?

Kabus geceden sonra annesinin yolunu bekleyen Kaan, Didem’i evlatlıktan reddeden ve kendisini de kabullenmeyen dedesi Hasan’ın evine götürülür. Hasan kızına yaşattıkları için büyük bir suçluluk ve vicdan azabı içinde kıvranmaktadır. Peki Ali Nejat ne yapacak?  Dizi severlerin merakla beklediği Kördüğüm 3. bölüm yeni fragmanını yayınlanmaz sitemizde bulabilirsiniz.Kördüğüm oyuncuları, Kördüğüm konusu gibi sorularının cevapları ise haberimizde..

Yeni fragmanda Ali Nejat'ı vicdanıyla baş başa kalmış üzgün bir halde görüyoruz. Kaan'ı sahiplenecek mi yoksa daha önce yaptığı gibi reddedip kaçacak mı? Kaan, evliliklerinde sorunlar yaşamaya başlayan Naz ve Umut evliliği için bir kurtarıcı olabilir mi? Kördüğüm 3. bölüm yeni fragmanı henüz yayınlanmadı fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz. Fox TV'nin yeni dizisi Kördüğüm ilk bölümüyle 7 Ocak akşamı ekrana geldi. Sezonun iddialı yapımlarından olan Kördüğüm sıra dışı hikayesi, başarılı senaryosu, oyuncuları ve sinema tadındaki görüntüleriyle büyük beğeni kazandı. Kördüğüm, hem yaşam tarzı hem karakter olarak birbirine tamamen zıt karakter iki erkek ve idealist bir kadın arasında geçen bir aşk ve dönüşüm hikayesini anlatıyor. Kördüğüm 2. bölüm yeni fragmanı ve Kördüğüm fragman, oyuncuları, konusu nedir? sorularının yanıtları ve diğer detaylar haberimizde.. Sosyal medyada da büyük ses getirenKördüğüm Perşembe akşamlarına damga vuracak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]