Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kördüğüm 5. Bölüm Fragmanı İzle 4 Şubat 2016

Kördüğüm 5. yeni bölüm fragmanı yayında! - izle

Ekranlara iddialı bir başlangıç yapan Kördüğüm dizisi 4. bölümü ile 28 Ocak Perşembe akşamı ekrana geldi. Heyecan dolu ve nefes kesen olayların yaşandığı son bölümün ardından izleyiciler Kördüğüm yeni bölümünü sabırsızlıkla beklemeye başladılar. Peki; Kördüğüm 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?Ayrıntılar dizirehberi.org ta..


Ekranların yeni fenomen dizisi Kördüğüm 4. bölüm ile Perşembe akşamı seyircisi ile buluştu. Heyecanın bir an bile durmadığı, ilginç olaylara şahit olduğumuz dizinin yayınlanan 4. bölümünün ardından şimdi de gözler 5. bölüme çevrildi. Bakalım yeni bölümde neler yaşanacak?

Yönetmenliğini Gökçen Usta ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği yeni dizi Kördüğüm’ün başrolünü İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy gibi başarılı isimler paylaşıyor. İlk bölümğnden itibaren gerek oyuncu kadrosu gerek nefes kesen senaryosu ile tüm izleyicileri kendine hayran bırakan dizi kısa sürede reyting sıralamalarında zirveye ulaştı. Gelecek hafta yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Kördüğüm’de bakalım neler yaşanacak?

Herkesin merakla beklediği Kördüğüm 5. bölüm 1. tanıtım fragmanı yayınlandı.


Kördüğüm 4. Bölümde neler oldu?

Heyecanın giderek yükseldiği yeni bölümde bakalım neler yaşandı. Ali Nejat, Kaan’ın oğlu olduğunu öğrenmesinin ardından oğlu ile birlikte yaşamaya karar verir. Kaan’ı dedesi Hasan’dan alır ve kendi evine getir. Babalığın nasıl bir his olduğunu öğrenmeye çalışır. Bu konuda ise ona Naz yardım eder. Kaan ile Feyza ise ilk kez Ali Nejat’ın evinde bir araya gelir. 

Kaybettiği oğlunun anlarıyla yaşayarak yokluğuna alışan Feyza, Kaan’ı kabullenmekte zorlanır.
Emre, Gökçe’yi kandırmak için her yolu dener. Umut ise tek gecelik ilişki yaşadığı Sinem’den yakasını bir türlü kurtaramaz. Umut’u takıntı haline getiren Sinem onunla yeniden bir araya gelebilmek için her yolu dener. Naz ile Umut arasında artık büyük sırlar vardır. Umut’un başındaki tek dert Sinem değildir. Kenan tamirhaneye gelir ve sudan bir sebepten ötürü olay çıkarır. Herkes şaşkındır. Umut, Kenan’ın üzerine gider ve tam o anda silah patlar.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]