Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kördüğüm dizisinin 3. Yeni Bölüm Fox Tv Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İzle) 21 Ocak 2016

Kördüğüm dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı heyecanlandırdı! - İzle

Bu hafta yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanan Kördüğüm dizisi için heyecan dorukta. Nefes kesen sahneleriyle yayınlandığı ilk bölümden bu yana büyük çıkış yakalayan Kördüğüm 3. yeni bölümünde neler olacak? şimdiden merak konusu oldu. İşte Kördüğüm 3. yeni bölüm fragmanı ve ayrıntıları dizirehberi.org ta ..


Fox'ta yeni başlayan dizi Kördüğüm bu hafta yeni bölümü ile ekrana gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen Kördüğüm 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. sinema seyircilerinin çok yakından tanıdığı, filmleri gişe rekorları kıran Ömer Faruk Sorak'ın yönetmenliğinde çekilen Kördüğüm 3. yeni bölüm için heyecan dorukta....

Ekranların merakla beklenen dizisi Kördüğüm 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Zengin oyuncu kadrosuyla ekrana gelen Kördüğüm dizisi yepyeni bir bölüm ile ekrana geliyor. Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy'un yer aldığı Kördüğüm yeni bölümüyle 21 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00'de FOX ekranlarında...

İbrahim Çelikkol ‘Ali Nejat’ isimli güçlü ve etkili bir iş adamını canlandırırken, Belçim Bilgin idealist çocuk doktoru ‘Naz’, Alican Yücesoy ise Otomobil tutkunu, hayalperest ‘Umut’ karakteri ile izleyicilerin karşına geçri. Koşulların karakterleri değiştirdigi Kördüğüm dizisinde, Ali Nejat ve Umut’un, doktor Naz’ın etrafında dönen serüveni kaldığı yerden devam ediyor.


KÖRDÜĞÜM 3. BÖLÜM FRAGMANI



KÖRDÜĞÜM 3. BÖLÜM ÖZETİ

Kördüğüm yeni bölümünde, Annesinin sesini duyunca eve döndü sanan Kaan’ın bu hali herkesin yüreğini parçalar. Kaan’ın oğlu olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptıran Ali Nejat farkında olmadan Kaan’a bağlanmaktadır. Naz’ın Ali Nejat ve Kaan’la vakit geçiriyor olması Umut’u rahatsız eder. Naz ile tartışan Umut hayatının hatasını yapmak üzeredir… İlaçlarını almadığı için gittikçe agresifleşen ve olay çıkaran Feyza, Ali Nejat ile yüzleşir. Şirketin idaresinde görev almayı kafasına koyan ve ailesini hisselerini satmakla tehdit eden Feyza’yı engelleyebilecek tek şey Tarık Bey’in acımasız planıdır. Ali Nejat’ın hayalini kurduğu otomobili yapabilmesi için bütün yollar Umut’ a çıkar. Öte yandan Ali Nejat’ın başında bir dert vardır; şirket içindeki köstebek, Ali Nejat ile ilgili tüm bilgileri basına servis etmiştir. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]