Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kurtlar Vadisi Pusu 278. Bölüm Kanal D Ekranlarında 7 Ocak 2016

Kurtlar Vadisi Pusu 278. yeni bölümünde Polat, baronlara meydan okuyor! - İzle

Kanal D’nin yayınlandığı akşamlar milyonları ekran başına kilitleyen reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 278. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde Polat Alemdar, baronlara meydan okuyor! İşte Kurtlar Vadisi Pusu 278. yeni bölüm detayları dizirehberi.org ta..


Hafızalardan silinmeyecek yeni bölümü ile bu hafta kaldığı yerden devam eden Kurtlar Vadisi Pusu dizisi hayranlarını bu hafta büyük bir sürpriz bekliyor. Seyircinin merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölüm ve özeti yayınlandı. Bu sezon 13.sezonun içinde olan ve her geçen hafta biraz daha heyecan kazanan Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izleyiciyi ekrana kiltiledi. Başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban gibi isimlerin paylaştığı Kurtlar Vadisi 278. bölümü ile 7 Ocak Perşembe akşamı kendi saatinde Kanal D'de kaldığı yerden devam edecek.
KURTLAR VADİSİ PUSU 278. BÖLÜM ÖZETİ

Yüz yıllık “Büyük Buluşma”da baronların karşısına çıkan Polat Alemdar, dünyayı yöneten bütün karanlık güçlere meydan okuyor. Baronların tehditlerine karşı, “Bu toprakların yakın tarihi beni ciddiye almayanların cesetleriyle dolu. Bana Allah Yeter” diyerek karşılık veriyor…
Baronlar ise, Polat’ı ortadan kaldırmak için sürpriz bir kişiye görev veriyor…

GÖLGE YAĞMA PEŞİNDE

Diğer yandan Polat’ın baş düşmanlarından Gölge, Ortadoğu’da kurmaya çalıştığı Büyük Babil devleti için bölgeyi kan gölüne çevirmek için her yolu deniyor.  Suriye’de 2 bin 500 yıllık antik bir kenti ele geçirerek değerli tarihi eserleri Avrupa’ya kaçırma planı yapan Gölge, karşısında yine Polat Alemdar’ı buluyor. Gölge’nin gizli planını anlayan Polat, Siyah Sancak’ın komutanı Yasin’e Gölge’yi durdurma talimatı veriyor.


YUSUF NE YAPACAK?

“Büyük Buluşma”da Kuzuzade ailesini temsilen baronların karşısına çıkan Yusuf, kendisine verilen gizli görevin şokuyla sarsılıyor. Babası Fehmi ise Kuzuzade ailesinin geleceği için verilen görevi yerine getirmesi gerektiğini söylüyor. Peki Yusuf’a verilen gizli görev ne?


Bu soru bu Perşembe cevabını bulurken, finalde ise Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını Polat Alemdar’la alakalı büyük bir sürpriz bekliyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]