Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Kanal D Ekranlarında - İzle (14 Ocak 2016)

Türkiye’yi karıştırmak isteyen karanlık güçlere karşı mücadeleyi anlatan Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın  dorukta olduğu dizi Kurtalar Vadiis Pusu yeni bölümünde neler olacak? Tüm detaylar ve yeni gelişmeler haberimizde...

Zirveyi 13 yıldır kimseye bırakmayan Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm için heyecan dorukta. Başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, defne samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban gibi isimlerin paylaştığı Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile 14 Ocak 2016 Perşembe akşamı saat 20:00'da Kanal D'de.


KURTLAR VADİSİ PUSU 279. BÖLÜM FRAGMANI

KURLTLAR VADİSİ PUSU 279. BÖLÜM ÖZETİ?

Polat Alemdar'ı bekleyen büyük sınav!

Geçtiğimiz haftanın finalinde Yusuf’un kendi oğlu olduğunu öğrenen Polat Alemdar, bu sarsıcı gerçeği kabul etmekte zorlanır. Öktem Polat’ı söylediklerine inandırmak için Aslan Akbey’in gizli belgelerinin saklandığı gizemli bir yere götürür. Polat öğrendikleri karşısında büyük bir şok yaşar…

Polat Alemdar’ın önünde büyük bir sınav daha vardır. Yusuf’un Baronlar tarafından görevlendirildiğini öğrenen Polat’ı bundan sonra nasıl bir gelecek beklemektedir?

YUSUF, POLAT’IN PEŞİNDE!


Yusuf ise artık hayatının hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağının farkındadır. Polat Alemdar’ın gerçek babası olduğunu henüz bilmeyen Yusuf, Büyük Buluşma’da kendisine verilen Polat’ı öldürme görevi için harekete geçmeye karar verir.

GÖLGE’DEN KARUN’A YENİ YIL HEDİYESİ


Suriye’deki 2 bin 500 yıllık tarihi kenti yağmalayan Gölge büyük bir manevrayla çaldığı tarih eserleri Karun’a hediye eder. Bu jest karşısında büyülenen Karun Gölge’ye hayalindeki Babil Devletini kurması için tam destek verir. Ancak Karun’un bir şartı vardır. Eğer amacını ulaşmak istiyorsa, Babil’in son kralı Belşezzar’ın Topkapı Sarayında saklanan sırlı kılıcını ele geçirmesi gerekmektedir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]