Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kurtlar Vadisi Pusu 279. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölümünde neler yaşanacak? Heyecan dolu anların yaşanacağı Kurtlar Vadisi Pusu’nun 279. Bölüm fragmanı izle ve dizi hakkında merak ettikleriniz için ayrıntılar dizirehberi.org ta..


Ekranların vazgeçilmez dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu 278. Bölümü yine heyecan dolu sahneleriyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Peki Kurtlar Vadisi Pusu’nun 279. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Polat Alemdar baronlara meydan okuyacak mı?

Yayın hayatına çok uzun yıllar önce başlamasına rağmen halen reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu, 14 Ocak 2016 akşamı yeni bölümüyle yine ekranlarda olacak. Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği dizinin yeni bölümünde yine nefes kesen sahneler bizleri bekliyor.

Hafızalara kazınacak olayları ve sahneleri ile ekranları kasıp kavuran efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu’nun son bölümünde neler yaşanacağını merakla bekleyenler için 279. Bölümü fragmanı yayınlandığında buradan sizlere sunacağız.

KURTLAR VADİSİ PUSU 278. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Sban gibi ünlü isimlerin paylaştığı Kurtlar Vadisi Pusu’nun son bölümünde izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor. Geçtiğimiz hafta Gölge’nin tehditleri ile karşılaşan Polat Alemdar, esrarengiz bir plan hazırlığına giriyor. Diğer yandan bir önceki bölümde Karun’un talimatı üzerine harekete geçen John Smith ve Ariel hain entrikalar peşinde!
Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümü için heyecan dorukta! Yüz Yıllık Büyük Buluşma’ya artık sayılı günler kalmıştır. Büyük bir kahramanlık göstererek Baronların karşısına çıkan Polat Alemdar, tüm dünyayı etkisi altına alana kötü güçlere karşı geliyor.

Baronların acımasız tekliflerine karşı “Bu toprakların yakın tarihi beni ciddiye almayanların cesetleriyle dolu. Bana Allah Yeter” sözleri meydan okuyor. Buna karşılık Baronlar ise Polat Alemdar’ın etkisini yok etmek için sürpriz bir isme talimat veriyor.

Polat Alemdar’ın ezeli düşmanlarından olan Gölge ise türlü entrikalar kürara Ortadoğu’da Büyük Babil Devleti kurmak için bölgeyi yakıp yıkıyor. Bunun için Suriye’de bulunan 2 bin 500 yıllık antik bir kenti gizliden Avrupa’ya kaçırmak için planlar yapıyor ancak Polat çıkıyor karşısına. Baş düşmanı Gölge’nin yaptığı bu gizli planını öğrenen Polat,  Siyah Sancak’ın komutanı Yasin’e talimat vererek Gölge’nin bu olanını durdurmasını istiyor.

Diğer taraftan Yusuf ise Baronlar karşısında ne yapacağı konusunda endişeli! Yüz Yıllık Büyük Yüzleşmede Kuzuzade ailesini temsil ederek Baronlarla görüşecek olan Yusuf, kendisine verilen gizli görev karşısında şok geçiriyor. Babası Fehmi’nin Kuzuzade ailesinin varlığını devam ettirmesi için kendisine verilen gizli görevi yerine getirmesi konusunda Yusuf’a baskı yapıyor. Herkesin büyük merakla beklediği bu gizli göre ne?
Aklınızı kurcalayan tüm soruların cevabını önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölümünde bulabilirsiniz.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]