Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kurtlar Vadisi Pusu 281. Bölüm fragmanı İzle 28 Ocak 2016

Kurtlar Vadisi Pusu 281. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - izle

Türk televizyonlarının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 280. son bölümüyle yine izleyenlerine heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle etkilemeyi başardı. Dizinin 28 Ocak'ta yayınlanacak olan yeni bölümü ise merakla bekleniyor. Peki; Kurtlar Vadisi Pusu 281. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ayrıntılar dizirehberi.org ta..


15 Ocak 2013 yılından beri Türk televizyonlarının en çok izlenen dizisi olma özelliğini yaşıyan Kurtlar Vadisi Pusu, bu akşam yani 21 Ocak'ta yayınlanan son bölümü ile izleyenlerine yine heyecan dolu dakikalar yaşattı.

Polar Alemdar'ın, karanlık ilişkileri deşifre ederek gün yüzüne çıkardığı dizinin şimdi de yeni bölümü merakla bekleniyor. Peki; Kurtlar Vadisi Pusu 281. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Kurtlar Vadisi Pusu 281. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı bu akşam ki 280. bölüm bittikten hemen sonra burada olacak. Ondan önce Kurtlar Vadisi Pusu 280. bölüm özetini aşağıda bulabilirsiniz.

KURTLAR VADİSİ PUSU 280. BÖLÜM ÖZETİ
Büyük Konsey’in kararı doğrultusunda Yusuf, Polat’a pusu kurar ve tetiği çekmek için büyük bir şans yakalar. Ancak Yusuf, tam tetiği Polat’a doğrulttuğu sırada hiç beklemediği bir gerçeği öğrenir. Polat’a karşı olan amacını gerçekleştiremez. Yeni bölümde Polat, oğlu olduğunu öğrendiği Yusuf ile yakınlaşmaya başlar. Ancak bu gerçek, Yusuf’u da büyük sarsıntıya uğratır.

Zeynep’ten Polat’a Tehdit
Oğlu Yusuf’u korumak isteyen Zeynep, Polat’a karşı oyun oynar. Polat’a oğluna dokunmaması karşılığında Gölge’yi vereceğini söyler. Ancak Zeynep’in niyeti hiç de göründüğü gibi değildir.

Polat, Baronlar’ın kendisini öldürmek için pusu kurduklarını ve bunun için de adam tuttuklarını öğrenir. Kendisi için hazırlanan tuzaktan önceden haberdar olan Polat, Yasin’e Gölge’yi durdurması için emir verir. Bu sırada büyük büyük bir gerçek açığa çıkar. Baronların kendisini öldürmesi için tuttuğu kişinin kendi öz oğlu olduğunu öğrenir.  Öğrendiği bu gerçeği bir türlü kabullenemez ancak yine de önceden haberdar olmasına rağmen bir şekilde planın gerçekleşmesini sağlar.

Baronların adamı Yusuf, gerçek babası Polat’a silah doğrultur. Ancak tam tetiği çekmek üzereyken silah patlamaz. Tam o sırada öldürmek istediği düşmanı Polat’ın gerçek babası olduğunu öğrenir. Bu sırada hamle sırası Polat’a geçer. Ve Polat, “Vicdanını pusula yap kendine. Rehberini doğru seç, doğru yolda olduğuna inanıyorsan tereddüt etme” diyerek oğlu Yusuf’a unutulmaz bir ders verir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]