Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kurtlar Vadisi Pusu 282. bölüm fragmanı İzle 4 Şubat 2016

Kurtlar Vadisi Pusu 282. bölüm fragmanı şoke eden detay - izle

Kurtlar Vadisi Pusu, 281. Bölümü bu akşam bekleyenleri ile buluştu. Heyecanın bir an bile durmadığı son bölümün ardından izleyiciler 282. Bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki; Kurtlar Vadisi Pusu 282. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanı ve geçmiş bölüm ile ilgili merak edilenler dizirehberi.org ta..


Yayın hayatına çok uzun yıllar önce başlamasına rağmen halen reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu, 13. sezonun yeni bölümü ile bu akşam izleyicisi ile buluştu. Büyük sırların ortaya çıktığı, entrikaların ve intikamın baş gösterdiği sevilen dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde yine nefes kesen sahnelere tanık olduk.

Hafızalara kazınacak olayları ve sahneleri ile ekranları kasıp kavuran efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümünde neler yaşanacağını merak edenler için 282. Bölümü fragmanı çok yakında ekranlara gelecek.

Başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban gibi ünlü isimlerin paylaştığı Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümünde izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor.

28 Ocak akşamı yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 281. son bölümünde her şeyin açığa çıkmasıyla ortalık birbirine karışmıştı. Yusuf tuzak kurarak öldürmek istediği Polat’ın gerçek babası olduğunu öğrenmiş, tam tetiği çekecekken bir andan tüm planlar bozulmuştur. Zeynep ise oğlunu hem Polat’tan hem de Gölge’den korumak için esrarengiz bir plan hazırlayarak Polat’a Gölge’yi vermeyi teklif etmişti. Ancak Zeynep’in bunu yapmasındaki gerçek niyeti bu değildir. Bakalım tansiyonun giderek yükseldiği dizinin 282. bölümünde neler yaşanacak? Merak ettikleriniz için yakın zamanda yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanını sakın kaçırmayın…Kurtlar Vadisi Pusu 281. Bölümde neler oldu?

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi Kurtlar Vadisi Pusu, her hafta olduğu gibi bu hafta da yine izleyicileri ekran başına kilitledi. Yayınlanan 281. Bölüm fragmanında Polat ve Gölge arasında savaş giderek büyüyor. Gölge’yi alt edecek bir plan hazırlayan Polat, Gölge’yi KGT elemanlarının bulunduğu mezarlığa götürür. Burada teke tek dövüşecek ikili için büyük bir hesaplaşma yaşandı. Gölge ile savaşa giren Polat bakalım bu savaştan nasıl çıkacak?

Geçtiğimiz son bölümde Zeynep, Gölge ile gizli bir plan yaparak, Polat’a karşı Gölge’yi verme teklifinde bulunmuştu. Buluşma yerinde karşısında Gölge’yi ve beraberinde adamlarını gören Polat, Zeynep tarafından oyuna getirildiğini anlar. Ancak Zeynep’in kendisine böyle bir oynayacağı ihtimalini düşünen Polat, gizli bir plan yapmıştır. Kurduğu bu planını uygulayarak hızlı bir şekilde Gölge’yi de yanına alarak bir anda kaybolur.
Diğer yandan Gölge’nin adamlarından Jürgen, Safiye ve Elif’i kaçırarak unu Polat’a karşı koz olarak kullanmak ister. Ancak bunu önceden kestiren Polat, Cahit’e Safiye ve Elif’i bir yere götürmesini ister. Ancak yolda hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Jürgen’in saldırısına uğrar.

Öğrendiği gerçekler karşısında çaresiz kalan Yusuf, ne yapması gerektiğini bilemez. Murali’nin ocağına sığınır. Murali’nin verdiği öğütler Yusuf’un içini rahatlatmıştır. 281. Bölüm finalinde Yusuf, Polat’ın hayatını değiştirecek büyük bir hamle yapar.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]