Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Mayıs Kraliçesi 10. Bölüm Fragmanı İzle

Show Tv ekranının sevilen dizisi Mayıs Kraliçesi dün akşam nefes kesen bir bölüm ile ekrana geldi. Mayıs Kraliçesi dün akşam yayınlanan son bölümde Nehir evi terk etti. Mayıs Kraliçesi son bölümde Nehir ile ilgili tüm gerçekler ortaya çıktı. Peki Mayıs Kraliçesi 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar dizirehberi.org ta..
Dün akşam yayınlanan nefes kesen son bölüm ardından Mayıs Kraliçesi 10.bölüm fragmanı beklenilmeye başlandı. Mayıs Kraliçesi 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimizde yer alacak...
 
MAYIS KRALİÇESİ SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
Alper’in Dilara’ya evlilik teklifi başta Nehir olmak üzere herkesi şoka uğratmıştır. Bu teklif üzerine Alper ile konuşan Nehir büyük bir yıkım yaşar ve İstanbul’u terk etmeye karar verir! Dilara’ya aşık olduğunu söyleyen Alper bu evlilik konusunda son derece kararlıdır! Nehir’in İstanbul’u terk edeceğini öğrenen Oğuz, Nehir’i durdurmak için elinden geleni yapacaktır.
 
Öte yandan Feryal, Yiğit’e Nehir’in öz yeğeni olduğunu söyler! Yiğit Nehir’in öz yeğeni Ece olduğu gerçeği ile yüzleşirken, Ceylin de Celil’in DNA raporunu değiştirdiğini öğrenir! Yiğit ve Ceylin bundan sonra ne yapacaktır! Dilara ve Alper’in ilişkisine onay vermeyen Bora eğer bu evlilik gerçekleşirse, Asu’nun öz anneleri olmadığını Dilara’ya söyleyecektir! Bora Asu’yu bu gerçekle tehdit edince ortalık karışır!

MAYIS KRALİÇESİ 9. BÖLÜM FRAGMANI

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]