Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Mayıs Kraliçesi 9. Yeni Bölüm Show Tv Ekranlarında (Tüm Fragmanları İzle) 12 Ocak 2016

Mayıs Kraliçesi 9. yeni bölüm fragmanında Nehir evi terk ediyor - İzle

Show Tv'nin sevilen dizisi Mayıs Kraliçesi yepyeni bir bölüm ile yarın akşam izleyiciyle buluşacak. Merakla beklenen Mayıs Kraliçesi 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Mayıs Kraliçesi dizisinde, Nehir evi terk ediyor...Ayrıntılar dizirehberi.org ta ..


Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Mayıs Kraliçesi yeni bölüm için heyecan dorukta. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle takip edilen Mayıs Kraliçesi dizisinin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Mayıs Kraliçesi 9. yeni bölüm fragmanı ve detayları...

Mayıs Kraliçesi”nin 9. bölümünde; Alper’in Dilara’ya evlilik teklifi başta Nehir olmak üzere herkesi şoka uğratmıştır. Bu teklif üzerine Alper ile konuşan Nehir büyük bir yıkım yaşar ve İstanbul’u terk etmeye karar verir! Dilara’ya aşık olduğunu söyleyen Alper bu evlilik konusunda son derece kararlıdır! Nehir’in İstanbul’u terk edeceğini öğrenen Oğuz, Nehir’i durdurmak için elinden geleni yapacaktır. 

Öte yandan Feryal, Yiğit’e Nehir’in öz yeğeni olduğunu söyler! Yiğit Nehir’in öz yeğeni Ece olduğu gerçeği ile yüzleşirken, Ceylin de Celil’in DNA raporunu değiştirdiğini öğrenir! Yiğit ve Ceylin bundan sonra ne yapacaktır! Dilara ve Alper’in ilişkisine onay vermeyen Bora eğer bu evlilik gerçekleşirse, Asu’nun öz anneleri olmadığını Dilara’ya söyleyecektir! Bora Asu’yu bu gerçekle tehdit edince ortalık karışır!

MAYIS KRALİÇESİ 9. BÖLÜM FRAGMANI

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]