Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı İzle - 21 Ocak 2016

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - izle

Star Tv'nin en sevilen dönem dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 9. son bölümü bugün yani 14 Ocak Perşembe akşamı yayınlandı. Kösem Sultan'ın büyük bir tehditle karşı karşıya kaldığı son bölümden sonra izleyiciler, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölümünde neler olacak diye merak içindeler. Peki; Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


21 Ocak 2016 Perşembe akşamı ekrana gelecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölümde sultanların savaşı kaldığı yerden devam edecek. Harem'de işlerim karışacağı bu bölümde izleyiciler yine ekran başına kilitlenecekler.
Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölümü haftaya yayınlanacak. Ancak ondan önce bu 9. bölüm bittikten hemen sonra 10. bölüm fragmanı yayınlanacak. İzleyicilerin merak ettikleri Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. yeni bölümde neler olacak? sorusunun cevabı olmasa da ipucu bu sayede öğrenilmiş olacak.

Harem'de işlerin daha da karışacağı Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.


Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. Bölüm Fragmanı İzle
Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. bölümde neler yaşandı?

Saray'daki bütün dengelerin alt üst olduğu 9. bölümde; sarayda kalmak isteyen Safiye Sultan, Kösem'i babasının canını almakla tehdit etmiştir. Kösem babasına bir an evvel ulaşmak için gözünü karartıp hiç beklenmedik bir hamle yapar ancak Raşa'nın bu kirli oyuna dahil olmasıyla Kösem'in tüm planları suya düşer. Kösem ile Raşa'nın arasındaki gerilim artık doruğa ulaşmıştır. Kösem ise tüm haremin önünde Raşa'yı tehdit eder. İlerleyen dakikalarda Raşa kanlar içinde yere yığılır ve saraydaki tüm gözler Kösem Sultan'ın üzerine çevrilir.

Kösem, babasıyla Handan Sultan arasında bir tercih yapmak zorunda kalmıştır. Kösem, Sultan Ahmed'e öyle şeyler anlatır ki Ahmed adeta öfkeden deliye döner. Ahmed'in verdiği bir karar ile sarayda yer yerinden oynamıştır.

Kösem tam çıkış yolunu buldum düşüncesine kapılmışken büyük bir ihanete uğramıştır. Safiye'nin zalim yüzü ile karşı karşıya kalan Kösem, babasını kurtarabilmek için zamanla yarışa girmiştir. Kösem, Safiye'ye boğun eğmemeye, onunla tüm gücüyle mücadele etmeye kararlıdır.

Öte yandan Kösem Sultan'ı haremde bambaşka bir savaş daha beklemektedir. Hamile olan Raşa, bunu kullanarak Ahmed'in ilgisini üzerine çekmiştir. Hem Kösem hem de Raşa, Ahmed'in aşkı için savaşırlarken, Raşa'nın düşük tehlikesi geçirmesiyle haremdeki tüm gözler bir kez daha Kösem Sultan'ın üzerine çevrilmiştir.

Fahriye ise Derviş Paşa'nın sırrını öğrenmiştir. Bu nedenle Derviş Paşa köşeye sıkışmıştır. Paşa kendini kurtarabilmek için Giray kardeşleri zindandan çıkarmak zorundadır. Ancak Fahriye'nin yaptığı bir oyun iki kardeşin arasına düşmanlık tohumları ekmiştir.
Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölümü 21 Ocak Perşembe akşamı Star Tv ekranlarından yayınlanacak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]