Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı İzle 28 Ocak 2016

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - izle

Star TV ekranlarının sevilen dönem dizisi “Muhteşem Yüzyıl Kösem” yayınlanan 10. bölümü ile izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. Safiye Sultan’ın babasını öldürmesi ile deliye dönen Kösem, hiç beklenmedik bir hamle yapar. Peki; Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölümünde neler olacak? Detaylar dizirehberi.org ta…


Tarihin en önemli anlarının temsili olarak anlatıldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölümünde Sultanların savaşı bu akşam da devam etti. Kösem Sultan ile Safiye Sultan'ın arasındaki iplerine iyice gerildiği son bölüm müthiş bir final sahnesi ile izleyenlerine veda etti. Peki; 28 Ocak'ta yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölümünde neler olacak?
Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. yeni bölümde neler yaşanacağını 28 Ocak Perşembe günü hep birlikte öğreneceğiz. Ancak Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölüm fragmanı izleyerek gelecek hafta neler olacağı hakkında ipuçlarını öğrenebilirsiniz. Peki; Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölüm fragmanı 


MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 10. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de bu hafta Safiye ve Kösem arasında kılıçlar çekiliyor! Babasının ölümüyle darmadağın olan Kösem, intikam yemini ediyor! Safiye’ye zarar verebilmek için haremde büyük bir operasyon yapıyor. Ölümle burun buruna gelen Cennet, Kösem’e şok bir teklifte bulunuyor.

Eski saraya sürgün edilen Handan, saraydan ayrılıyor! Kösem’in haremdeki gücüne son vermek isteyen Safiye, Ahmed için yeni bir cariye seçiyor. Kösem ve Ahmed’in aşkı büyük bir sınavdan geçiyor! Derviş Paşa ve Fahriye Sultan’ın düğünü yapılıyor. Mehmed Giray, Fahriye’yi bu evlilikten kurtarmak için plan yaparken, Derviş Şahin’in ölüm emrini veriyor!

Büyük komutan Kuyucu Murad Paşa payitahta geliyor!Sultan Ahmed’in ilk oğlu Şehzade Osman doğuyor! Cennet’in peşine düşen Kösem, öyle bir sır elde ediyor ki, Safiye Sultan için tehlike çanları çalmaya başlıyor!
Babasının ölümüyle sarsılan Kösem, Safiye’den intikam almaya yemin eder. Hedefindeki ilk isim, Safiye’nin sağ kolu Cennet olur.Cennet, canını kurtarabilmek için Kösem’e dengeleri değiştirecek bir teklifte bulunur. 
Kösem’in gücünü Ahmed’in aşkından aldığını bilen Safiye ise bu aşka son vermek ister. Haremde cazibesi ve güzelliği ile öne çıkan Katerina’yı Ahmed için seçer. Kösem ilk kez Ahmed’i kaybetme korkusu yaşar.

Haremde Kösem’e karşı var olma mücadelesi veren Mahfiruze’nin doğum sancıları tutar ve Sultan Ahmed’in ilk oğlu Şehzade Osman doğar. Bu doğum kimileri için umut olurken, kimileri içinse korku dolu günlerin habercisidir.

Cennet’in Safiye’nin en karanlık sırlarına vakıf olduğunu anlayan Kösem, Cennet’in geçmişinin peşine düşer. Ve öyle bir bilgi elde eder ki, Safiye Sultan için sonun başlangıcı olacaktır. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]