Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm Fragmanı İzle 4 Şubat 2016

Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların en çok izlenen dizilerinden Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölümüyle 28 Ocak Perşembe akşamı seyirciyle buluştu. İzleyiciler şimdi de Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölümde neler olacak? diye merak etmeye başladı. Peki dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 11. Bölüm detayı ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenler haberimizde…


Heyecanlı dakikaların yaşandığı Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümün ardından 12. Bölüm fragmanı ile ilgili sorular gelmeye başladı. Bakalım Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini Ekin Koç, Beren Saat ve Hülya Avşar’ın paylaştığı Muhteşem Yüzyıl Kösem yayınlandığı ilk günden bu yana büyük beğeni topluyor. Nefes kesen sahneleriyle tüm izleyicileri her hafta ekran başına kilitleyen Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yeni bölümünde yine heyecan dolu olaylara şahit olduk.

Onbir muhteşem bölümü geride bırakan dizinin yeni bölüm fragmanı çok yakında yayınlanacak. Sakın kaçırmayın…

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölümde neler oldu?

Fahriye’nin kaçtığını duyan Safiye Sultan büyük telaş içerisindedir. Ancak bu olayı Sultan Ahmed ve tüm saray halkından saklar. Fahriye’nin kaçışını Cennet aracılığıyla öğrenen Kösem Sultan, Fahriye’nin peşine düşer. Fahriye’nin kaçtığını öğrenen Sultan Ahmed ise bu olayı kendisinden saklayanlardan hesap sormaya gider. Derviş, Fahriye’yi yakalamak için yola düşer.

Ahmed’in Katerina’ya ilgi göstermesi Kösem’i deliye dönderir. Katerina’nın saraydan gitmesi için gizli bir plan yapar. Kösem’in yaptığı plan işe yarar ve Katerina saraydan gider. Ancak Ahmed’den gelen beklenmedik hamle onu hüsrana uğratır. Ahmed, Kösem’in Katerina’ya yaptıklarını duyunca sinirlenir ve ikisi arasında büyük bir kavga yaşanır.
Ancak Kösem’in hamile olması tüm sarayın havasını değiştirir. Harem başta olmak üzere tüm sarayda büyük yankı uyandıran bu olay ile Kösem ve Ahmed arasındaki aşk daha da büyür. Bu olay Safiye için hiç de iyi olmayacaktır. Çünkü korktuğu başına gelmiştir. Kösem daha da güçlenir.

Saraydan kaçan Fahriye’nin geri dönüşü herkesi şaşkına çevirir. Başına gelen olaylardan dolayı hayal kırıklığına uğrayan Safiye ise Derviş’ten teselli bulur. Kösem ise Safiye’yi etkisiz hale getirmek için büyük bir plan hazırlamaktadır. Kösem, Safiye için hazırladığı planda Fahriye’yi de hedef alır. Kösem’in bu planından habersiz Fahriye kendini ateşe atar. Yıllar sonra aldığı bir haber, Safiye’yi bir umudun peşine düşürüyor. Safiye’yi darmadağın eden kozu elinde tutan Kösem, Safiye’ye bir teklifte bulunur. Safiye’den Sultanlığı istemektedir. Bu olay tüm saray halkını şaşkına çevirir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]