Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. Bölüm Star Tv Ekranlarında 7 Ocak 2016

Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. Bölüm Star Tv Ekranlarında 7 Ocak 2016,Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. Bölüm özeti dizirehberi.org ta.


Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölüm yeni fragmanında savaş başlıyor - izle

STAR TV'nin yeni fenomeni Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölüm fragmanları ile herkesi ekrana kilitliyor. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide Sultanların savaşı başlıyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölüm fragmanları ve merak edilenler dizirehberi.org ta.


Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Perşembe akşamı ekrana gelecek olan dizinin 8. bölüm fragmanları büyük merak uyandırdı. Yeni bölümde neler olacak merak konusu..
Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölüm 7 Ocak Perşembe 20.00'de star TV'de..
Muhteşem Yüzyıl Kösem’de bu hafta sultanların savaşı başlıyor!
Sultan Ahmed ve Kösem aşkın doruklarındayken, Safiye kendisine meydan okuyan Kösem’e gözdağı veriyor!Celalilerin elinden kaçmayı başaran Zülfikar, payitahta dönüyor.Raşa’nın yaşadığını haber alan Ahmed, onu kurtarmak için Celaliye baskın düzenliyor! Ahmed’in yokluğunu fırsat bilen Safiye, öyle bir tuzak kuruyor ki tüm haremi ateşe veriyor! Korkularının kurbanı olan Handan korkunç bir hata yapıyor ve Safiye’nin eline büyük bir koz veriyor! Kösem’in müdahalesiyle sarayda Oyun yeniden kuruluyor! Geçmişten gelen sürpriz biri Fahriye’nin karşısına çıkıyor. Fahriye, Derviş’i ölüme götürecek sırrı öğreniyor! Safiye ve Kösem arasında kılıçlar çekiliyor! Kösem’in en büyük zaafını ele geçiren Safiye, Kösem’i can evinden vuruyor! Muhteşem yüzyıl Kösem, nefesleri kesecek yeni bölümüyle Perşembe Star’da... 
MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 8. BÖLÜM FRAGMANI
Saraydan sürgün edilen Safiye Sultan, Kösem’in kendisine yüz çevirmesiyle zor durumda kalır.Tüm umutlarının tükendiği anda eline büyük bir koz geçer. Kösem avucunun içindedir artık. 
Celalilerin elinden kaçmayı başaran Zülfikar, payitahta döner. Zülfikar’dan, gözdesi Raşa’nın esir tutulduğunu öğrenen Ahmed deliye döner. Gizlice bir ekip kurup Raşa’yı kurtarmak için yola çıkar.
Ahmed’in kimseye haber vermeden payitahttan ayrılması Handan ve Kösem’i endişelendirirken, Safiye’nin beklediği fırsat eline geçer. Haremi ateşe vermenin vaktidir. Öyle bir oyun kurar ki Handan ve Halime karşı karşıya gelir. 
Handan’ın yaptığı geri dönülmez hata, büyük bir tufanın habercisidir. Safiye ise Kösem’i darmadağın edecek kozu ortaya çıkarır. Kösem, ya Safiye’ye boyun eğecek ya da canından olacaktır! Muhteşem Yüzyıl Kösem, sürprizlerle dolu yeni bölümüyle 7 Ocak Perşembe akşamı 20.00 ‘de Star’da...  
Yayın Günü: 7 Ocak  Perşembe 
Yayın Saati:  20.00
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]