Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. bölüm fragmanı izle 14 Ocak 2016

Star Tv ekranının gündemden düşmeyen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem dün akşam nefes kesen bir bölüm ile ekrana geldi. Muhteşem Yüzyıl Kösem ekrana gelen son bölümde Ahmet Pusuya düşürüldü. Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm'de sultanların mücadelesi büyük ilgi odağı oldu. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...


Dün akşam ekrana gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümde heyecan dozu yüksek sahnler yaşandı. Dün akşam yayınlanan son bölüm ardından 9. bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimizde yer alacak.
 
MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Muhteşem Yüzyıl Kösem’de bu hafta sultanların savaşı başlıyor!
 
Sultan Ahmed ve Kösem aşkın doruklarındayken, Safiye kendisine meydan okuyan Kösem’e gözdağı veriyor!Celalilerin elinden kaçmayı başaran Zülfikar, payitahta dönüyor.Raşa’nın yaşadığını haber alan Ahmed, onu kurtarmak için Celaliye baskın düzenliyor! Ahmed’in yokluğunu fırsat bilen Safiye, öyle bir tuzak kuruyor ki tüm haremi ateşe veriyor! Korkularının kurbanı olan Handan korkunç bir hata yapıyor ve Safiye’nin eline büyük bir koz veriyor! Kösem’in müdahalesiyle sarayda oyun yeniden kuruluyor! Geçmişten gelen sürpriz biri Fahriye’nin karşısına çıkıyor. Fahriye, Derviş’i ölüme götürecek sırrı öğreniyor! Safiye ve Kösem arasında kılıçlar çekiliyor! Kösem’in en büyük zaafını ele geçiren Safiye, Kösem’i can evinden vuruyor! Muhteşem Yüzyıl Kösem, nefesleri kesecek yeni bölümüyle Perşembe Star’da... 
 
Saraydan sürgün edilen Safiye Sultan, Kösem’in kendisine yüz çevirmesiyle zor durumda kalır.Tüm umutlarının tükendiği anda eline büyük bir koz geçer. Kösem avucunun içindedir artık. 
Celalilerin elinden kaçmayı başaran Zülfikar, payitahta döner. Zülfikar’dan, gözdesi Raşa’nın esir tutulduğunu öğrenen Ahmed deliye döner. Gizlice bir ekip kurup Raşa’yı kurtarmak için yola çıkar.
Ahmed’in kimseye haber vermeden payitahttan ayrılması Handan ve Kösem’i endişelendirirken, Safiye’nin beklediği fırsat eline geçer. Haremi ateşe vermenin vaktidir. Öyle bir oyun kurar ki Handan ve Halime karşı karşıya gelir.
 
Handan’ın yaptığı geri dönülmez hata, büyük bir tufanın habercisidir. Safiye ise Kösem’i darmadağın edecek kozu ortaya çıkarır. Kösem, ya Safiye’ye boyun eğecek ya da canından olacaktır!  
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]