Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Muhteşem Yüzyıl Kösem Katerina Kimdir ? Kösem Katerina Gerçek Adı ?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Katerina (Tuğba Melis Türk) Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli ? Hangi Dizilerde Oynadı ? Muhteşem Yüzyıl Kösem Tuğba Melis Türk hangi karakteri canlandırıyor ,Muhteşem Yüzyıl Kösem katerina karakteri kimdir?Tuğba Melis Türk biyografisi

Tuğba Melis Türk Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alacak.

Star TV'de Perşembe akşamları ekrana gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine yeni bir güzel katıldı. Başrollerini Beren Saat, Ekin Koç, Hülya Avşar, Aslıhan Gürbüz, Mete Horozoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Kadir Doğulu, Gülcan Arslan, Tülin Özen, Nadir Sarıbacak, Esra Dermancıoğlu, Dilara Aksüyek ve Mehmet Kurtuluş'un paylaştığı yapıma, cariye Katarina rolüyle, daha önce 'Şimdi Onlar Düşünsün' ve 'Kara Ekmek'te rol alan Tuğba Melis Türk dahil oldu. Tuğba Melis Türk 2011 yılında Best Model birincisi seçilmişti.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem, yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Star'da!

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM KATERİNA (TUĞBA MELİS TÜRK) KİMDİR

Star Tv ekranlarının beğenilerek takip edilen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem'e yeni bir oyuncu daha dahil oldu.Muhteşem Yüzyıl Kösem Cariye Katerina karakteri ile Tuğba Melis Türk dizide yerini aldı.Güzel oyuncu güzelliği ve gösterdiği oyunculuk performansı ile izleyici tarafından çok beğenildi.

Peki Kimdir? Tuğba Melis Türk
Daha evvel Kara Ekmek, Şimdi Onlar Düşünsün dizileri ile ekranlarda olacak güzel 1990 yılında istanbulda dünyaya geldi.İlk 3 boyutlu türk filmi olan Cehennem filminde oynamıştır.Best Of Model 2011 güzellik yarışmasında birinci olmuştur.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]