Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Nur Yerlitaş hangi kanalda program yapacak? Nur Yerlitaş Yeni Programı Ne zaman Başlayacak?

Nur Yerlitaş hangi kanalda program yapacak? | Nur Yerlitaş hangi kanalla anlaştı | Nur Yerlitaş kimdir?

Tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında juri üyesi olan Nur Yerlitaş sağlık nedenlerini öne sürerek programdan ayrılmıştı. Yeni sezon için çalışma yapacağı kanalı sosyal medyadan açıklayan Yerlitaş samimi açıklamalarda bulundu.

 Tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında juri üyesi olan Nur Yerlitaş sağlık nedenlerini öne sürerek programdan ayrılmıştı. Yeni sezon için çalışma yapacağı kanalı sosyal medyadan açıklayan Yerlitaş samimi açıklamalarda bulundu. 


Nur Yerlitaş'ın program yapacağı kanalı açıkladı. Haberi ile ilgili merak edilen tüm bilgiler ve detaylar en son dakika bilgileri ile 12 Ocak 2016 Salı tarihinde yayınlanan haberimizde.İşte Benim Stilim All Star yarışmasının biten bölümlerinde ki ünlü modacı Nur Yerlitaş, TV8'den istemediği bir şekilde ayrılmasının ardından yeni anlaşmaya vardığı kanalı açıkladı. Nur Yerlitaş Hangi Kanalda Program Yapacak İnstagram sayfasından paylaştı. Anlaşmanın sinyalini de Instagram'dan verdi. İşte detaylar... 

Nur Yerlitaş Hangi Kanalda Program Yapacak?


İşte Benim Stilim All Star yarışmasının biten bölümlerinde ki ünlü modacı Nur Yerlitaş, TV8'den istemediği bir şekilde ayrılmasının ardından yeni anlaşmaya vardığı kanalı açıkladı.Nur Yerlitaş Hangi Kanalda Program Yapacak İnstagram sayfasından paylaştı. Nur Yerlitaş hangi kanalla el sıkıştı? TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim programında ayrılan Nur Yerlitaş Star Tv ile anlaştı. Anlaşmanın sinyalini de Instagram'dan verdi. İşte detaylar...


İşte Benim Stilim All Star yarışmasının sempatik yüzü, ünlü modacı Nur Yerlitaş TV8'den ayrıldı. İşte Benim Stilim All Star'ın jüri üyeliğinden ayrılan Nur Yerlitaş'ın hangi kanal ile anlaştığı açıklandı.


Yapılan açıklamaya göre; Nur Yerlitaş, Star TV ile prensipte anlaştığını açıkladı. Ünlü modacı yeni proje için çalışmalara başlayacağını belirtti.


Ünlü modacı Yerlitaş , Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner'le birlikte yedikleri öğle yemeğinin ardından İnstagram hesabında birlikte çekildikleri selfie (özçekim) fotoğrafını paylaştı.


NUR YERLİTAŞ KİMDİR?


11 Aralık 1960 tarihinde İstanbul Vefa’da doğmuştur. Annesinin adı Saadet Yerlitaş’dır. Benan adında bir kız kardeşi vardır. Dobralığı ile biliniyor. Bu yüzden sözünü sakınmak hiç ona göre değil. Kendisini “dikişçi” ve “kostüm tasarımcısı” olarak tarif ediyor. Bilindik ifadesiyle “modacı” olarak anılmak istemiyor. Bir dikiş atölyesi vardır. 80li yıllarda Paris‘ten, Milano‘dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak modacılığa başlamış. Kendisini “Arızalı” olarak tarif eden Nur Yerlitaş, stres atmak için bulaşık yıkıyor. Bazen gecenin bir saati geceliğinin üstüne palto giyip bir kafeye gidiyor. Nur Yerlitaş, Nişantaşı’nda ikamet etmektedir. İtalya‘nın Milano kentinde de yüksek tavanlı minik bir dairesi var. Mutfağında iki buzdolabı var. Birinde meyveler, içecekler, diğerinde pasta tipi yiyecekler bulunuyor. Nur Yerlitaş’ın evinde iki yardımcısı var, banyoda hamam usulü yıkanıyor. Her sabah yardımcıları tarafından taslarla, keselerle yıkanıyor. Derin Mermerci‘ye de Bülent Ersoy‘a da elbise dikiyor.


Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Petek Dinçöz ve Seda Sayan‘ın sahne kostümlerini hep Nur Yerlitaş diker. Nur Yerlitaş, 2007 yılında Show TV‘de Şebnem Dönmez‘in sunuculuğunu yaptığı “Bak Kim Dans Ediyor” adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı. 2010 yılında Show TV’de yayına giren “Yemekteyiz” adlı yarışmada Nur Yerlitaş, Barbaros Şansal, şarkıcı Cenk Eren, gazeteci yazar Ece Vahapoğlu ve eski Avrupa güzelimiz Neşe Erberk ile yarıştı. İlk gün Nur Yerlitaş’ın evsahipliği yaptığı Yemekteyiz’e Seda Sayan da konuk olarak katıldı. 2011 yılında Show TV’de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı. Diğer jüri üyeleri ise Moda Tasarımcısı İvana Sert, Hakan Akkaya ve Kareograf Uğurkan Erez oldu. Nur Yerlitaş, 2011 yılında Demet Akalın‘ın ‘Türkan‘ klibinde Türkan Şoray‘ı canlandırdı. Klipte birçok ünlünün yanı sıra İzzet Çapa‘da rol aldı. Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan Nur Yerlitaş aşk hayatı ile gündeme gelmekten kaçınırken halen bekardır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]