Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

O Hayat Benim Mehmet Emin öldü mü? O Hayat Benim Mehmet Emin diziden neden ayrıldı

O Hayat Benim Mehmet Emin öldü mü? O Hayat Benim Mehmet Emin diziden neden ayrıldı? Sinan Albayrak diziden neden ayrıldı ?o hayat benim bitiyor mu ?


O Hayat Benim bir veda daha. O Hayat Benim Mehmet Emin öldü mü? O Hayat Benim dizisi Mehmet Emin ölerek diziden ayrıldı mı. Merakla beklenen hayranları cevabını bulduğu Mehmet Emin ne oldu. 
 O Hayat Benim bir veda daha. O Hayat Benim Mehmet Emin öldü mü? O Hayat Benim dizisi Mehmet Emin ölerek diziden ayrıldı mı. Merakla beklenen hayranları cevabını bulduğu Mehmet Emin ne oldu.

Sinan Albayrak Almanya'nın Hessen eyaletine bağlı Hanau kentinde dünyaya geldi. Babası 1960'ların başında işçi olarak Almanya'ya gelen Ziya Albayrak, annesi Gülbeyaz Albayrak 'tır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Albayrak, Yıldız Kenter'den de ders almıştır.
O HAYAT BENİM 76. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
 
Fulya’nın sözleri Mehmet Emir’in kafasında yankılanıp durmaktadır ama hastalık bedenini ve zihnini çoktan ele geçirmiştir artık. Geriye tek bir çare kalmıştır. Hayati tehlikeye rağmen ameliyat! 
 
Herkesin hayatına bir şekilde temas eden bu ameliyat, Bahar için de beklenmedik gelişmeleri beraberinde getirir.Kısmetsizler Mahallesinde ise bir cenaze kalkar. Bu ölümle üstü çok uzun zamandır örtülü kalmış sırlar gün yüzüne çıkar. 
 
Ganimet ve İlyas arasındaki büyük sır, Efsun’un hayatını da doğrudan etkileyecektir. Ancak Ganimet hiç ummadığı bir tehditle karşı karşıya kalır… Salih kendi paçasını kurtarmak için Hülya’yla işbirliğine giderken, Sultan bu ihanet karşısında sessiz kalmaz. Fakat Hülya çaresiz kaldığı noktada öyle birinden yardım ister ki...Artık hiçbirinin hayatı eskisi gibi olmayacaktır
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]