Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

O Ses Türkiye düellolar ne zaman başlayacak ? Hangi Yarişmacılar Kimler Düellolara Kaldı ?

O Ses Türkiye düellolar ne zaman başlıyor?O Ses Türkiye düellolar ne zaman başlayacak ? Hangi Yarişmacılar Kimler Düellolara Kaldı ? Murat Boz'un takımında Kimler Düellolara kaldı ,Ebru Gündeş Takımı Kimler Düellolara kaldı ,gökhan hakan athena takımı düellolara kalan isimler hadise ? Tüm detaylar burada sizlerle..

Ekranların fenomen ses yarışması O Ses Türkiye'de düelloların ne zaman yapılacağı merak ediliyor.

Ekranların fenomen ses yarışması O Ses Türkiye'de düelloların ne zaman yapılacağı merak ediliyor.O Ses Türkiye hayranları düelloların ne zaman başlayacağını merak ediyor.

İzlenme rekorları kıran yarışmanın 2.turu olan düelloların başlama tarihide belli oldu.Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği programda Ebru Gündeş,Gökhan Hakan Özoğuz,Murat Boz ve Hadise jüri üyeliği yapıyor.

O Ses Türkiye'de beklene düellolar 9 Ocak Cumartesi yayınlanacak canlı yayınla ekranlara gelecek.Bu sezon düellolarda kural edğişikliği yapıldı ve jüri üyeleri 1 haftalık elemenin ardından 20 yarışmacısı  ile düellolara katılacak.

Tv 8 ekranlarında “O Ses Türkiye 2. Tur” heyecanı başladı! Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz’un jüri koltuğunda oturduğu “O Ses Türkiye”de, her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor.
O Ses Türkiye'nin 9-10 Ocak yayınlanan bölümünde;
 • Ercan Tok 'Doktor' şarkısını seslendirirken Ali Somun, 'Kar Beyazdır Ölüm' şarkısını seslendirdi. Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'de yoluna Ercan Tok ile devam etti.
   
 • Büşra Alnıtemiz 'Yalnızlık Senfonisi' isimli şarkıyı seslendirirken Ender Gür 'Yaradana Yalvartma' isimli şarkıyı seslendirdi. Hadise, O Ses Türkiye'de yoluna Büşra Alnıtemiz ile devam etti.
   
 • Rozalina Akhmedyanova 'Cry Cry' şarkısını seslendirirken Didem Delen 'Vur Gitsin Beni' şarkısını seslendirdi. Hadise,  O Ses Türkiye'de yoluna Didem Delen ile devam etti.
   
 • Semih Bilgi 'Hep Sonradan' şarkısını seslendirirken Tülay Siyeer 'Oluruna Bırak' şarkısını seslendirdi. Gökhan & Hakan ikilisi, O Ses Türkiye'de yollarına Semih Bilgi ile devam ettiler.
   
 • Melisa Meray 'Gönlümün Efendisi' isimli şarkıyı söylerken Ali Kösem 'Kop Gel Günahlarından' şarkısını seslendirdi. Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'de yoluna Ali Kösem ile devam etmeye karar verdi.
   
 • Tuğba Akyol 'Zalimin Zulmü' isimli şarkıyı söylerken Pelin Yanyatan 'Phantom of The Opera' şarkısını seslendirdi. Hadise, O Ses Türkiye'de yoluna Tuğba Akyol ile devam etmeye karar verdi.
   
 • Sibel Karabaş 'El Vurup Yarimi İncitme Tabip', Kaan Erküçük ise 'Wine Women An' Song' şarkılarını seslendirdiler. Hadise, O Ses Türkiye'de yoluna Sibel Karabaş ile devam etmeye karar verdi.
   
 • Kemal Mert 'Dicitencello Vuje' ve Emrah Kantar 'Onursuz Olmasın aşk' şarkılarını seslendirdiler. Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'de yoluna Kemal Mert ile devam etmeye karar verdi.
   
 • Hakan Sekin, 'Yarabbim' ve İlker Karataş 'Kalakaldım' şarkılarını seslendirdiler. Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'de yoluna İlker Karataş ile devam etmeye karar verdi.
   
 • Burcu Dinçman 'Susma' ve Ceren Gürsoy 'Yar Bana Varmadı' şarkılarını seslendirdiler. Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'de yoluna Ceren Gürsoy ile devam etmeye karar verdi.
   
 • Hasan Murat Bayrak 'Rapatma' ve Hacer Yıldırım 'Sil Baştan' şarkılarını seslendirdiler. Gökhan&Hakan kardeşler, O Ses Türkiye'de yoluna HASAN Murat Bayrak ile devam etmeye karar verdi.
   
 • Berkin Bekret enerji dolu bir performans sergiledi. Söylediği şarkı ve yaptığı hareketler büyük ilgi görünce salon 'bir daha' diye inledi.
   
 • Hadise, 6 Yarışmacısı arasından Özgür Hasar'ı bir üst tur olan düellolara yükseltirken, Berfu Sarıbaz ve Nazlıcan Aksoy'u bire bir eşleşmede oylamaya karar verdi.
   
 • Murat Boz, 6 yarışmacısı arasından Aida Çayır'ı bir üst tur olan düellolara yükseltirken, Erhan Tanyeri ve Berkin Bekret'i bire bir eşleşmede oylamaya karar verdi.

  Hadise, Aziz Kiraz ve Rıdvan Adede arasında bir seçim yapmak zorundaydı.
Post A Comment
 • Blogger Comment using Blogger
 • Facebook Comment using Facebook
 • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]