Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça 48. Bölüm Star Tv Ekranlarında (Fragmanları İzle)

Paramparça 48. bölüm fragmanında olaylar büyüyor - izle

STAR TV'nin sevilen dizisi Paramparça bu akşam 48. bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Gülseren'in başı derde giriyor. Harun ise Dilara'yı kaybetmeyi göze alamıyor. Paramparça 48. bölüm fragmanı ve son gelişmeler dizirehberi.org ta..


Paramparça 48. bölüm fragmanı yayınlandı ve dizinin fragmanı haberimizde mevcuttur. 11 Ocak 2016'da Star TV'de yayınlanacak olan Pararamparça dizisinin 48. bölümü hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. 11 Ocak'ta yayınlanacak olan Paramparça 48. bölümde fragmandan anladığımız kadarıyla herşey değişmeye başlayacak. Havada kalan konular konuşulacak, taşlar yerine oturacak. Peki karakterlerimiz huzuru bulabilecek mi? Bu sorunun cevabını 11 Ocak pazartesi günü öğreneceğiz.

DİZİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK
Büyük Yıkım İçinde Harun’la evlenip bebeğini doğurmaya karar veren Dilara, Harun hakkındaki gerçeklerin gün yüzüne çıkmasıyla büyük bir yıkım yaşar. Ama esas üzüldüğü,  Harun hakkındaki gerçekleri Cihan’dan duymuş olmaktır... Yalıyı terk eden Dilara için sığınacağı tek liman geçmişinden biridir... Hazal'ın başı yine beladaCihan ile evlenmek üzere olan Gülseren, içini kemiren şüpheleri Cansu ile paylaşır. Kendisini affettirmek için Gülseren’in evine giden Cihan’ı burada büyük bir sürpriz beklemektedir... Öte yandan, Cihan’ın yanına taşan ve lüks hayatın keyfini sürmeye başlayan Hazal yine başını belaya sokar. Ofiste silah patlıyorAilesini paramparça eden Harun’dan intikam almaya karar veren ve çekmecesinden silahını çıkartan Cihan’ı engellemek isteyen Yıldırım, Cihan’ın üzerine bir hamle yapar ve ikili arasındaki itişme sırasında silah patlar... 

DİLARA HAMİLE, CANDAN ŞOKTA

Hamile olduğunu öğrenen Dilara, bebeğini doğurup doğurmamakla ilgili endişelerini açmak için en yanlış kişi olan Candan’ı seçer. Dilara’nın hamileliği ile şoka giren Candan, Harun ile Dilara’nın evleneceklerini anlayınca Cihan ile işbirliği yapmaya karar verir. “KARDEŞİMİN KATİLİSİN!”Dilara’nın düşmanı Harun ile evleneceğini öğrenen Cihan da Harun’u bitirmek için Candan’dan faydalanması gerektiğinin farkındadır. Cihan ve Harun arasındaki yüzleşmede Harun ‘kardeşinin katili’ olarak gördüğü Cihan’a kinini kusar. Dilara ise tüm gerçeklere kulağını tıkamıştır. 

HAZAL EVDEN GİDİYOR 
 
Cihan ile evlilik hazırlığında olan ve kendisine gelinlik seçen Gülseren, Cihan’la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olur. Sinir içinde restoranı terk eden Gülseren evde de Hazal’ın aşağılamalarına maruz kalır. Artık Hazal ile yaşaması mümkün değildir. Gülseren’in evden kovduğu Hazal bunu yine Cansu’nun canını yakmak için bir fırsat olarak kullanır. 


PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hamile olduğunu öğrenen Dilara, bebeğini doğurup doğurmamakla ilgili endişelerini açmak için en yanlış kişi olan Candan’ı seçer. Dilara’nın hamileliği ile şoka giren Candan, Harun ile Dilara’nın evleneceklerini anlayınca Cihan ile işbirliği yapmaya karar verir.

Dilara’nın düşmanı Harun ile evleneceğini öğrenen Cihan da Harun’u bitirmek için Candan’dan faydalanması gerektiğinin farkındadır. Cihan ve Harun arasındaki yüzleşmede Harun ‘kardeşinin katili’ olarak gördüğü Cihan’a kinini kusar. Dilara ise tüm gerçeklere kulağını tıkamıştır.

Cihan ile evlilik hazırlığında olan ve kendisine gelinlik seçen Gülseren, Cihan’la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olur. Sinir içinde restoranı terk eden Gülseren evde de Hazal’ın aşağılamalarına maruz kalır. Artık Hazal ile yaşaması mümkün değildir. Gülseren’in evden kovduğu Hazal bunu yine Cansu’nun canını yakmak için bir fırsat olarak kullanır. 

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]