Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça 49. Bölüm Fragmanı İzle 18 Ocak 2016

Star TV'nin sevilen dizisi Paramparça 49. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Paramparça'da Dilara ve Harun'un durumu ne olacak? Paramparça son bölüm özeti ve 49. bölüm fragman videosu... Nurgül Yeşilçay diziden ne zaman ayrılacak? Olaylar ne hale gelecek?


Paramparça 49. bölümde yaşanacaklar heyecanla bekleniyor...  Star TV'de her hafta pazartesi günü ekrana gelen Paramparça dizisinin 49. bölüm fragmanı ve 48. bölüm özeti. 18 Ocak'ta yayınlanacak olan bölümde neler olacak? Paramparça fragman yayınlandı mı ?

PARAMPARÇA 49. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


PARAMPARÇA 48. BÖLÜM ÖZETİ:
İşte Paramparça son bölüm olayları, son bölümde yaşananların özeti.
Dilara, Harun'a içinde ne olduğu belli olmayan bir paket gönderir. Dilara Harun'a beni bir daha arama der. Harun'a Dilara tarafından gönderilen cevap neydi? Harun Dilara'dan gelen paketi açtığında neden ağladı?

Paramparça 48. bölümde yaşanan olaylar, yeni bölümün de oldukça heyecanlı ve karışık geçeceğinin sinyallerini veriyor. Star TV'nin 48 bölümdür ilgiyle izlenen ve izleyiciyle bağ kuran dizisi Paramparça'nın son bölümünde olaylar iyice karışıyor.

Diziden ayrılacağı haberleri çıkan Nurgül Yeşilçay'ın canlandırdığı Gülseren, kızıyla telefonda konuştuktan sonra evli bir çiftin tartışmasına tanık olur ve araya girer. Eşini bıçaklayan adamın elinden bıçağı alıp kolunu kesen Gülseren, Polisler geldiğinde ikna olarak adamın boynuna dayadığı bıçağı bırakır ve karakola gider. 
Nezarethane'ye atılan Gülseren, kimseye haber vermez fakat çalıştığı işyerindeki patronu Harun'a haber verir. Harun Gülseren'i avukatıyla gelerek kurtarır.

Cihan, Gülseren'i görmek için evine geldiğinde kucağında Özkan'ın çocuğun görünce birden şok olur. Çok sinirlenen Cihan ve Gülseren tartışırlar. Bir süre görüşmemeye karar verirler. Gülseren, Cihan'a "Senin bana ayıracağın zamanın yok. Sen Dilara'yla ilgilen" der. Cihan, bir süre görüşmeyelim der fakat "Dilara çocuklarımın annesi, ben onun yanında da olmalıyım" der.

Alpay ve karısı tutuklanır...

Gülseren, yüzüğü çıkarır... Özkan, Gülseren'e gelir ve teşekkür eder. Özkan Gülseren'e bir kolye alır. Kolyeyi takmaya çalışırken öpmeye kalkar ve Gülseren'den çok sert tepki gelir.

Dilara, kaldığı köyden geri dönmeye karar verir ve yola çıkar. Dilara, eve döndüğünde kapıda Harun'la yüzleşirler ve bu arada Cihan gelir...

Cihan onları bir arada görür... İşte 48. bölümün heyecan veren anları... Yeni Bölümde neler yaşanacak, hangi olaylar olacak? Hepsi için Paramparça 49. bölüm fragmanını izleyin ve son bölümü bekleyin..


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]