Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça 50. Bölüm Fragmanı İzle 25 Ocak 2016

25 Ocak 2016 Pazartesi Paramparça 50. Bölüm Fragmanı İzle, Paramparça 50. Bölüm Fragmanı İzle

25 Ocak 2016 Pazartesi Paramparça 50. Bölüm Fragmanı İzle, Paramparça 50. Bölüm Fragmanı Youtube İzle, Paramparça 50. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 


25 Ocak 2016 Pazartesi Paramparça 50. Bölüm Fragmanı İzle, Paramparça 50. Bölüm Fragmanı Youtube İzle, Paramparça 50. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?
Paramparça 50. bölümde bomba itiraf ayrıntılar dizirehberi.org ta..

İzlenme rekorları kıran Star Tv dizisi Paramparça 50. bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Yeni bölümde Harun'dan bomba bir itiraf var. İşte, Paramparça yeni bölümünde yaşanacaklara dair detaylar haberimizde!


Paramparça 50. bölüm fragman izle. Star Tv ekranlarının fenomen dizisinde Paramparça 50. bölümde olaylar durulmuyor..Dilara ile Harun arasındaki gizli ilişki meydana çıkıyor? Harun'un konuşması sonrası şoka uğrayan Rahmi Bey bu duruma nasıl tepki gösterecek? Gülseren ve Cihan Evlenebilecek mi? Cihan ile Harun arasındaki kavga Dilara'yı zor duruma soktu. İşte Paramparça 50. bölüm fragman ve özeti haberimizde..

Pazartesi akşamlarının iddialı yapımı Paramparça yeni bölümüyle yine çok iddialı. Entrika ve heyecan dozunun her geçen hafta daha da yükseldiği Paramparça 50. bölümüyle devam edecek. Son yaşananların ardından büyük bir heyecanla beklenen dizide bu hafta Harun ve Cihan arasındaki kavgaya Rahmi Bey'de katılıyor. Harun'un karşısına çıkan Rahmi Bey, ona silah doğrultuyor. Ancak duyduğu sözlerle büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Harun, Dilara'ya olan büyük aşkını haykırıyor. Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Ebru Özkan ve Barış Falay'ın başrollerini paylaştığı Paramparça dizisi sürprizlerle dolu gelişmeleriyle bu akşam Star Tv'de!

PARAMPARÇA 49. BÖLÜM ÖZETİ

Cihan ve Harun yumruk yumruğa! 
Harun’u yalıda görünce beyninden vurulmuşa dönen Cihan sinirlerine hakim olamaz. Cihan ve Harun’un acımasızca dövüşmesi Dilara’nın kendinden geçerek bayılmasına neden olur. Yalıya doktor çağrılır ancak Dilara’nın tek derdi, hamile olduğunu, başında iyileşmesini bekleyen Ozan’dan gizleyebilmektir.   

Rahmi Bey’i sarsan itiraf 
Dilara ile Harun arasındaki ilişkiyi öğrenen Rahmi Bey soluğu Harun’un yanında alır. Ölmekle öldürmek arasında gidip gelen Rahmi Bey, Harun’un “Cihan’a ne kadar düşmansam Dilara’ya da o kadar aşığım” itirafıyla sarsılır.  

Gülseren ve Cihan evlenebilecek mi?
Öte yandan geleceğini yeni baştan planlayan Gülseren tesadüf eseri Çiğdem Hanım ile Harun arasındaki ilişkiye şahit olur ve Cihan’a her şeyi anlatır. Gülseren ve Cihan bir an evvel evlenmekten başka seçeneklerinin olmadığını anlamıştır. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]