Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça 51. Bölüm Fragmanı İzle 1 Şubat 2016

Paramparça 51. yeni bölüm fragmanı yayında - izle

Her hafta Pazartesi günleri nefesleri kesen yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkan Paramparça dizisinin bu akşam yayınlanan bölümünde yine beklenmedik gelişmeler yaşandı. Seyircileri merak içinde bırakan sahnelerle biten dizinin 1 Şubat'ta yayınlanacak yeni bölümünde yani Paramparça 51. bölümünde neler olacağı merak konusu. Peki; Paramparça 51. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar dizirehberi.org ta..


Star TV'nin Pazartesi günleri izleyenlerine soluksuz bir dizi keyfi yaşatan Paramparça'nın son bölümünde Dilara çok zor bir karar vermiştir. Cihan'la birlikte Londra'ya giden Dilara, hala çocuğu doğurup doğurmama konusunda kararsız kalmıştır. Peki; Dilara bebeğini doğuracak mı?, 1 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak olan Paramparça 51. yeni bölümde neler olacak?
Bu soruların cevabını 1 Şubat'ta yayınlanacak olan Paramparça 51. yeni bölümünde hep birlikte öğreneceğiz. Ancak ondan önce Paramparça 51. bölüm fragmanını izleyerek gelecek haftaki bölümde neler olacağına dair tüyolar alabiliriz.
Paramparça 51. yeni bölüm fragmanı 

PARAMPARÇA 50. BÖLÜM ÖZETİ

Dilara'nın zor kararı! 
Harun’dan hamile kalan Dilara bebeği aldırmak için Cihan’la birlikte Londra’ya gider. Dilara bebeğini doğrurup doğurmamak arasında zor bir kararın eşiğine gelir. Ya şimdi bebeğini aldıracak ya da yeniden anne olacaktır…
“Keşke seni kaybetmeseydim” 
Dilara’yı zor gününde yalnız bırakmayan Cihan, Dilara’nın “Keşke seni kaybetmeseydim” itirafıyla sarsılır. Harun tarafından kandırıldığını düşünen Dilara, Cihan’a yaklaşırken, Cihan, Gülseren ile evlenmek için nikah tarihi alır. 
Harun'un Cihan'ı yok etme planı 
Dilara’yı kaybettiğini bir türlü kabullenemeyen Harun, Dilara’nın “Kocama geri dönüyorum” sözleriyle beyninden vurulur. Harun, Dilara ile aralarındaki tek engel olarak gördüğü, Cihan’ı hayatlarından sonsuza dek çıkarmaya kararlıdır! 
Paramparça 51. yeni bölümü 1 Şubat 2016 Pazartesi akşamı saat 20:00'de Star TV ekranlarında olacak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]