Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Pelin Karahan Yeter Dizisinde 13 Bölümü Garantiledi

İlk bölümü ile ekranlara çıkan yeter dizisi oyuncu kadrosu ile sağlam bir yapıya sahipken ilk bölümün reytingleri nedeni ile Pelin Karahan kendini garantiledi. 13 bölüm peşin alan Karahan ileri ki bölümlerde dizide daha çok olaylar olacağını ifade etti. 

İlk bölümü ile ekranlara çıkan yeter dizisi oyuncu kadrosu ile sağlam bir yapıya sahipken ilk bölümün reytingleri nedeni ile Pelin Karahan kendini garantiledi. 13 bölüm peşin alan Karahan ileri ki bölümlerde dizide daha çok olaylar olacağını ifade etti.  'Yeter' dizisinde Yurdaer Okur ile kamera karşısına geçen Pelin Karahan düşük reytinglere karşı önlemini aldı. Dizinin geleceğini pek parlak görmeyen Pelin Karahan, sezon ortasında işsiz kalmayı göze almayarak 13 bölüm parasını peşin aldı. Kavak Yelleri’ dizisinde ‘Aslı’ karakteriyle milyonları kendine hayran bırakan, ‘Muhteşem Yüzyıl’da ise bu kez ‘Mihrimah Sultan’ karakteriyle oyunculuğunu konuşturan Pelin Karahan, Nedri Güntay ile evlenip Ali Demir isimli bir erkek çocuk sahibi olduktan sonra dizi ve film tekliflerini ince eleyip sık dokur oldu. 

13 BÖLÜMÜ GARANTİLEDİ 

Sonunda Koliba Yapım’ın atv için çektiği ‘Yeter’ dizisinde karar kılarak kamera karşına geçen Karahan, dizi de cerrah kocasının hayatını zehir ettiği ‘Aylin’ karakteriyle karşımıza çıktı. Türkiye’de bir ilke imza atarak yılbaşı gecesi seyirciyle buluşan dizi reytinglerde 18’inci sırada kalarak hayal kırıklığı yarattı. Bölüm başına 50 bin lira aldığı öğrenilen Pelin Karahan, dizinin reyting başarısızlığına ise önceden önlem aldı. Ünlü oyuncu 13 bölümlük parayı 650 bin TL’yi peşin alarak riski üzerinden atmış oldu.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]