Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Poyraz Karayel 41. Bölüm Fragmanı İzle 20 Ocak 2016

Poyraz Karayel 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İzle

Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran Drama dizisi Poyraz Karayel 40. son bölümünde yine heyecan fırtınaları esti. Dizinin izleyicileri şimdiden Poyraz Karayel 41. yeni bölümde neler olacak? diye araştırmaya başladılar bile. Peki; Poyraz Karayel 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar dizirehberi.org ta..


Kayınpederi tarafından oğlundan ayrı bırakılan eski bir polisin oğlunu almak için mafyanın içine girmesini anlatan Poyraz Karayel yine izlenme rekorları kırdı. İzleyiciler, bu akşam yayınlanan 40. bölümden sonra acaba 'Poyraz Karayel 41. bölümde neler olacak?' diye merak etmeye başladılar. Peki; Poyraz Karayel 40. bölümde neler yaşandı? önce bunu sizlerle paylaşalım.
Poyraz Karayel 40. bölümde Ayşegül, Begüm yüzünden yeniden tehlikede...
Poyraz’ın Selin’i evine getirmiş olması Ayşegül’ü çıldırtır. Poyraz görev icabı diyerek tam Ayşegül’ü ikna etmek üzereyken Selin’in Poyraz’ı öpmeye kalkması ortalığı iyice karıştırır.

Poyraz’ın Ayşegül’ü bunun bir görev olduğuna inandırması için artık tek çaresi vardır: Turgut’u bulma macerasına Ayşegül’ü dahil etmek...

Sema ve Sefer nikahtan sonra tüm kötü günleri geride bıraktıklarını düşünürken Sema’nın hastalığının gölgesi evliliklerine yavaş yavaş çökmeye başlar. Zülfikar hayatına yeniden giren Çiğdem’le Meltem arasında kalmıştır. Kimi seçecektir?

Ayşegül Begüm’ün başına musallat ettiği yeni bir tehlikeyle burun burunayken Poyraz nihayet Adil’le karşılaşmak üzeredir...


POYRAZ KARAYEL 41. BÖLÜM FRAGMANI
Poyraz Karayel dizisinin 41. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada sizlerle olacak.

POYRAZ KARAYEL 40. BÖLÜM FRAGMANI 
  
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]