Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Poyraz Karayel 42. Bölüm Fragmanı İzle 27 Ocak 2016

Poyraz Karayel 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - izle

Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Poyraz Karayel 41. son bölümünde yine heyecan fırtınaları esti. Poyraz'ın, Adil Topal'la tanıştığı, öğrendiklerinin ise işleri iyice karıştırdığı son bölümden sonra şimdi asıl merak edilen soru Poyraz Karayel 42. bölümünde neler olacağı. Peki; Poyraz Karayel 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Kayınpederi tarafından oğlundan ayrı bırakılan eski bir polisin oğlunu almak için mafyanın içine girmesini anlatan Poyraz Karayel yine izlenme rekorları kırdı. İzleyiciler, bu akşam yayınlanan 41. bölümden sonra acaba 'Poyraz Karayel 42. bölümde neler olacak?' diye merak etmeye başladılar. Peki; Poyraz Karayel 42. bölüm fragmanı yayınlandımı? İşte detaylar dizirehberi.org ta ..

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel 42. yeni bölümü yine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ancak henüz dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

POYRAZ KARAYEL 41. BÖLÜM ÖZETİ

Poyraz nihayet öz babası Adil Topal’la karşı karşıyadır. Adil Topal’ın onu karşısına getirtmesinin nedeni ise kan dondurucudur. Poyraz, Adil Topal’a boyun eğmez. Ama söylediklerini göz ardı etmesi de o kadar kolay olmayacaktır.

Tüm bunlardan habersiz olan Ayşegül ise kendisini dövmeye kalkan evsizin hakkından gelir. Üstelik Ayşegül evsizi tutanın Begüm olduğunu öğrenince Begüm’ü köşeye sıkıştırma fırsatını da yakalar. Sefer’in çocuk isteği Sema ile aralarının gerilmesine neden olur.
Sema çocuk fikrine asla yanaşmamaktadır. Sadreddin’in İpek’le olan gizli ilişkisini nihayet Bahri öğrenir, peki ne tepki verecektir? Hiç beklenmedik şekilde gelen Ayşegül’ün hamilelik haberi Poyraz’la Ayşegül için yepyeni bir dönüm noktası olacaktır...

Poyraz Karayel 40. bölümde Ayşegül, Begüm yüzünden yeniden tehlikede...

Poyraz’ın Selin’i evine getirmiş olması Ayşegül’ü çıldırtır. Poyraz görev icabı diyerek tam Ayşegül’ü ikna etmek üzereyken Selin’in Poyraz’ı öpmeye kalkması ortalığı iyice karıştırır.

Poyraz’ın Ayşegül’ü bunun bir görev olduğuna inandırması için artık tek çaresi vardır: Turgut’u bulma macerasına Ayşegül’ü dahil etmek...

Sema ve Sefer nikahtan sonra tüm kötü günleri geride bıraktıklarını düşünürken Sema’nın hastalığının gölgesi evliliklerine yavaş yavaş çökmeye başlar. Zülfikar hayatına yeniden giren Çiğdem’le Meltem arasında kalmıştır. Kimi seçecektir?

Ayşegül Begüm’ün başına musallat ettiği yeni bir tehlikeyle burun burunayken Poyraz nihayet Adil’le karşılaşmak üzeredir...

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]