Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Poyraz Karayel 43. yeni bölüm fragmanı İzle - 3 Şubat 2016

Poyraz Karayel 43. yeni bölüm fragmanı nefes kesiyor! - izle

Kanal D'de her hafta Çarşamba günleri yayınlanmaya devam eden Poyraz Karayel 43. bölüm fragmanı yine nefesleri kesecek. Adil Topal'ın Poyraz ve Ayşegül'e rahat vermediği son bölümden sonra 3 Şubat Çarşamba günü Poyraz Karayel 43. bölümünde neler olacağı merak konusu. Peki; Poyraz Karayel 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ayrıntılar dizirehberi.org ta..


Poyraz'ın sürpriz evlenme teklifini Ayşegül'ün kabul ettiği Poyraz Karayel 42. bölümünde yine nefesler tutuldu. Soluksuz izlenen bir bölümden sonra şimdi de izleyiciler yeni bölümde neler olacağını merak ediyorlar. Peki; Poyraz Karayel 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Fragman bizlere hangi tüyoları veriyor?

Kanal D'nin Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Poyraz Karayel tüm hızı ve sürpriz gelişmeleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Adil'in peşlerine adam taktığı Poyraz ile Ayşegül'ün heyecan dolu sahnelerinden sonra gelecek olan yeni bölümde neler yaşanacağını büyük merak konusu oldu.

İzleyenleri adeta ekran başına kilitleyen Poyraz Karayel dizisinin yeni bölümünde neler olacağını Poyraz Karayel 43. bölüm fragmanı yayınlandığında öğrenebileceğiz. Halen Kanal D'de gösterimi devam eden dizi bittikten sonra yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.
Peki; 27 Ocak Çarşamba akşamı Kanal D'de 42. bölümüyle ekrana gelen Poyraz Karayel son bölümünde neler yaşandı? İşte; Poyraz Karayel 43. bölüm özeti

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Poyraz’ın sürpriz evlenme teklifini Ayşegül kabul eder. Şimdi sırada Bahri’nin onayını almak vardır, üstelik bebek konusunu da Bahri’ye söylemeleri gerekmektedir. Sinan ise kendisine kardeş geleceğini kabullenmekte zorlanmaktadır, Poyraz onu güç bela sakinleştirir.

Tüm aile Bahri’nin evine toplandığında Poyraz ve Ayşegül'ün evlilik ve bebek haberinden çok daha büyük bir gelişme gündeme bomba gibi düşer.

Adil, tehdidini bir kez daha ortaya koymuştur. Ve Adil’in ne kadar tehlikeli olduğunun artık herkes farkındadır. Üstelik Adil, Bahri’yle görüşmek istemektedir. Bahri, Adil’in karşısına çıkar ama Adil’in sürprizleri henüz bitmemiştir. Poyraz ve Ayşegül ise Adil’in peşlerine taktığı adamla uğraşırken çok daha kötü bir haber onlara doğru yaklaşmaktadır.


Poyraz Karayel 43. bölümü ile 3 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D'de...

POYRAZ KARAYEL OYUNCULARI

İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Özkan Uğur (Adil Topal), İdil Fırat (Despina Petridis), Öykü Çelik (Dafne), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem (Sefer), Emel Çölgeçen (Sema), Hare Sürel (Meltem), Ece Özdikici (Songül), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Ataberk Mutlu (Sinan), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa), Gülçin Hatıhan (Ümran)
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]