Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Galatasaray Fenerbahçe Salon Turnuvası finali Kim Kazandı ? İzle

4 Büyükler Salon Turnuvası Galatasaray Fenerbahçe finali Canlı İzle,tv 8 gs fb salon turnuvası finalini büyük ödülü kim kazandı galatasaray ? fenerbahçe ? kim şampiyon oldu ? 

Şampiyon Fenerbahçe oldu arkadaşlar 

Heyecanla takip edilen 4 Büyükler Salon Turnuvası'nda final zamanı. Tüm gözler Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki final maçında. Galatasaray Fenerbahçe Salon Turnavası final karşılaşmasını haberi dizirehberi.org ta ..


4 Büyükler Salon Turnuvası'nda heyecanla takip edilen karşılaşmaların ardından sıra final mücadelesine geldi. Final mücadelesi öncesi TV ve NTV Spor kanal çalışanları arasında bir gösteri maçı oynanadı. Karşılaşmaları haberimizdeki canlı izle linkinden izleyebilirsiniz..

Dev final öncesi oynanan gösteri maçında Acun Ilıcalı önderliğinde TV 8, NTV Spor'u 10-3 mağlup etti.


TV8’in kadrosunda; Acun Ilıcalı, Murat Boz, 3 Adam, Alp Kırşan gibi ünlü isimler yer alırken, NTV Spor kadrosunda ise Metin Tekin, Irmak Kazuk ve Emek Ege gibi isimler yer aldı.

Büyük final öncesi ünlü isimlerden oluşan TV8 ve NTV Spor takımları TV8 ekranlarında canlı yayında karşılaşacaklar. TV8’in kadrosunda; Acun Ilıcalı, Murat Boz, 3 Adam, Alp Kırşan gibi ünlü isimler yer alırken, NTV Spor kadrosunda ise Metin Tekin, Irmak Kazuk ve Emek Ege gibi isimler yer alacak.

TV8 ve NTV Spor takımları arasında yapılacak heyecanlı mücadele ve sonrasında Fenerbahçe Veteran – Galatasaray Veteran arasında gerçekleşecek final maçı Sakarya Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek ve kazanan takım kupanın sahibi olacak.


Efsane futbolcuların yer aldığı turnuvanın 500 bin TL’lik büyük ödülü ihtiyaç sahibi eski futbolculara aktarılacak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

3 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]