Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yeşil Deniz 55. bölüm TRT Ekranlarında - İzle (Fragmanları İzle)

Yeşil Deniz 55. bölümde piyango heyecanı-İzle

Yeşil Deniz dizisi Pazartesi akşamlarının neşesi olmaya devam ediyor. TRT'nin başarılı dizisi Yeşil Deniz'de bu akşam büyük ikramiye Yeşilova'ya isabet ediyor ve olaylar gelişiyor. İşte Yeşil Deniz 55. bölümden detaylar dizirehberi.org ta..


Yeşil Deniz dizi haberleri izleyicilerine yine kahkaha dozu yüksek bir bölüm sunmaya hazırlanıyor. TRT'nin sevilerek izlenen dizisi Yeşil Deniz'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Yeşil Deniz 55. bölümden detaylar..
Yeşil Deniz yeni bölümde neler olacak. TRT'nin başarılı dizisi Yeşil Deniz'den detaylar..
 
55.Bölüm Özet
 
Paran mı var, derdin var. Pazartesi sendromunu ortadan kaldıran Yeşil Deniz, kahkahanın ve eğlencenin adresi olmaya devam ediyor. Bu hafta 55. Bölümüyle ekrana gelecek dizide, büyük ikramiyenin isabet ettiği Yeşilova’da piyango heyecanı yaşanıyor. Sadıçlar başarılı bir organizasyon gerçekleştirmiştir ama o ayki borçlarını dağıttıktan sonra ellerinde kala kala birkaç parça bozukluk kalmıştır. Kahvede, berberde, sokaklarda ise bu yılki büyük ikramiyenin Yeşilova’ya isabet ettiği haberleri konuşulmaktadır. 

Televizyonlar bangır bangır haberini yapmıştır ama talihli henüz ortalarda yoktur. Elinde biletle nereye gideceğini, ne yapacağını bilemeyen Semih dikkatleri üzerine çekmemek için bileti güvenli bir yere saklamaya karar verir. Bir yandan da birdenbire çevresini sarabilecek eşe dosta karşı önlem almanın derdindedir. Diğer yandan Süleman’a gelen sürpriz bir telefon, sadıçları yeniden maddi bir gerekliliğin içine sokar. Hafize’nin ameliyatını yapacak doktor İzmir’e dönmüştür ve sadıçların ameliyat parasını bulabilemek için önlerinde sadece on beş günleri vardır. Bizimkiler tek çarenin piyangoyu kazanan talihliyi bulmak olduğunu düşünür ve harekete geçerler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez. Çünkü Yeşilova’da garibanlık ayrı dert, zenginlik apayrı bir derttir. Yeşil Deniz, kahkaha dolu yeni bölümüyle, Pazartesi 19:55’te TRT1’de…
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]