Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yeşil Deniz 56. bölüm Fragmanı İzle 18 Ocak 2016

Yeşil Deniz 56. bölüm Fragmanı - 18 Ocak 2016 Pazartesi Trt 1 Sımsıcak bir Ege hikayesinin anlatıldığı Yeşil Deniz dizisi Pazartesi akşamları TRT1 ekranlarında izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor.

Dizinin Yeni Bölümünde Neler Olacak ? Yeni Bölüm Hakkında Tüyolar 

Hayatta güzel şeyler de oluyor. TRT’nin sevilen dizisi Yeşil Deniz’de bu hafta doğum heyecanı yaşanıyor. Makasçı ailesinin en küçük üyesi Selim, maceralı bir serüvenin ardından dünyaya gözlerini açarken onun bu sürpriz gelişiyle içten içe kanıyan bazı yaralar da nihayet kabuk bağlıyor. 

Sadıçlar Gonca’nın aniden önlerine çıkışıyla ne yapacaklarını şaşırmışlardır. Arabaları ahı gitmiş vahı kalmış bir haldedir ancak Naciye’nin de bir an önce doğuma yetiştirilmesi lazımdır. Bizimkiler Naciye’yi de yanlarına alarak aksiliklerle dolu bir yolculuğa çıkarken Hicabi’nin ipuçlarını birleştirerek bizimkilerin neden arabayı yaktığını çözmüş olması sadıçları yeniden zor bir durumun içine atar. Bu arada jandarmayı ziyaretinde Bahri’nin bizimkilerin yanından çalıştığını öğrenen Üsen de soluğu onlardan yeniden hesap sormak için sadıçların yanında alır. Sedef’in gidişinden dolayı içten içe Zümrüt’ü suçlayan Emine ise Hafize’nin anlattığı bir hikayeden sonra bu kez çuvaldızı kendine batırmak zorunda kalacaktır.

Yeşil Deniz 56. Bölüm Fragmanı İzle

Yeşil Deniz 55. bölümde Neler Oldu ? piyango heyecanı-İzle

Yeşil Deniz dizisi Pazartesi akşamlarının neşesi olmaya devam ediyor. TRT'nin başarılı dizisi Yeşil Deniz'de bu akşam büyük ikramiye Yeşilova'ya isabet ediyor ve olaylar gelişiyor. İşte Yeşil Deniz 55. bölümden detaylar..

Paran mı var, derdin var. Pazartesi sendromunu ortadan kaldıran Yeşil Deniz, kahkahanın ve eğlencenin adresi olmaya devam ediyor. Bu hafta 55. Bölümüyle ekrana gelecek dizide, büyük ikramiyenin isabet ettiği Yeşilova’da piyango heyecanı yaşanıyor. Sadıçlar başarılı bir organizasyon gerçekleştirmiştir ama o ayki borçlarını dağıttıktan sonra ellerinde kala kala birkaç parça bozukluk kalmıştır. Kahvede, berberde, sokaklarda ise bu yılki büyük ikramiyenin Yeşilova’ya isabet ettiği haberleri konuşulmaktadır. Televizyonlar bangır bangır haberini yapmıştır ama talihli henüz ortalarda yoktur. Elinde biletle nereye gideceğini, ne yapacağını bilemeyen Semih dikkatleri üzerine çekmemek için bileti güvenli bir yere saklamaya karar verir. Bir yandan da birdenbire çevresini sarabilecek eşe dosta karşı önlem almanın derdindedir. Diğer yandan Süleman’a gelen sürpriz bir telefon, sadıçları yeniden maddi bir gerekliliğin içine sokar. Hafize’nin ameliyatını yapacak doktor İzmir’e dönmüştür ve sadıçların ameliyat parasını bulabilemek için önlerinde sadece on beş günleri vardır. Bizimkiler tek çarenin piyangoyu kazanan talihliyi bulmak olduğunu düşünür ve harekete geçerler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez. Çünkü Yeşilova’da garibanlık ayrı dert, zenginlik apayrı bir derttir. Yeşil Deniz, kahkaha dolu yeni bölümüyle, Pazartesi 19:55’te TRT1’de…

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]