Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yeşil Deniz 56. bölüm TRT 1 Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İze) 18 Ocak 2016

Yeşil Deniz 56. bölüm fragmanı yayınlandı-İzle

Yeşil Deniz dizisi izleyenlerini kahkahaya boğmaya devam ediyor. TRT'nin sevilerek izlenen Ege dizisi Yeşil Deniz'in bu hafta ki bölümü yine eğlence dolu. İşte Yeşil Deniz 56. bölümden detaylar dizirehberi.org ta..


Yeşil Deniz dizisi izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. TRT'nin beğenilerek izlenen dizisi Yeşil Deniz yeni bölümü yine heyecan dolu. İşte Yeşil Deniz'den detaylar..

Yeşil Deniz 56. bölüm fragmanı


Yeşil Deniz 55.Bölüm Özet
Paran mı var, derdin var. Pazartesi sendromunu ortadan kaldıran Yeşil Deniz, kahkahanın ve eğlencenin adresi olmaya devam ediyor. Bu hafta 55. Bölümüyle ekrana gelecek dizide, büyük ikramiyenin isabet ettiği Yeşilova’da piyango heyecanı yaşanıyor. Sadıçlar başarılı bir organizasyon gerçekleştirmiştir ama o ayki borçlarını dağıttıktan sonra ellerinde kala kala birkaç parça bozukluk kalmıştır. Kahvede, berberde, sokaklarda ise bu yılki büyük ikramiyenin Yeşilova’ya isabet ettiği haberleri konuşulmaktadır. Televizyonlar bangır bangır haberini yapmıştır ama talihli henüz ortalarda yoktur. 

Elinde biletle nereye gideceğini, ne yapacağını bilemeyen Semih dikkatleri üzerine çekmemek için bileti güvenli bir yere saklamaya karar verir. Bir yandan da birdenbire çevresini sarabilecek eşe dosta karşı önlem almanın derdindedir. Diğer yandan Süleman’a gelen sürpriz bir telefon, sadıçları yeniden maddi bir gerekliliğin içine sokar. 

Hafize’nin ameliyatını yapacak doktor İzmir’e dönmüştür ve sadıçların ameliyat parasını bulabilemek için önlerinde sadece on beş günleri vardır. Bizimkiler tek çarenin piyangoyu kazanan talihliyi bulmak olduğunu düşünür ve harekete geçerler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez. Çünkü Yeşilova’da garibanlık ayrı dert, zenginlik apayrı bir derttir. Yeşil Deniz, kahkaha dolu yeni bölümüyle, Pazartesi 19:55’te TRT1’de…
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]