Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yeşil Deniz 57. Bölüm TRT 1 Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İzle) 25 Ocak 2016

Yeşil Deniz 57. bölüm Fragmanı - 25 Ocak 2016 Pazartesi Trt 1 - Yeni Bölümde Neler Olacak? hakkında merak edilen detaylar dizirehberi.org ta.

Sımsıcak bir Ege hikayesinin anlatıldığı Yeşil Deniz dizisi Pazartesi akşamları TRT1 ekranlarında izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor.

Doksanlı yıllarda bir Ege kasabasının anlatıldığı Yeşil Deniz pazartesi akşamları saat 20:00'da TRT1 ekranlarında.Yeşil Deniz yeni bölümüyle yine seyirciyi ekrana kilitleyecek. TRT1 Yeşil Deniz yeni bölüm fragmanı ve detayları dizirehberi.org ta bulabilirsiniz.


Yeşil Deniz dizisi izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. TRT'nin beğenilerek izlenen dizisi Yeşil Deniz yeni bölümü yine heyecan dolu. İşte Yeşil Deniz'den detaylar..

Yeşil Deniz 56. bölüm fragmanı


Dizinin Yeni Bölümünde Neler Olacak ? Yeni Bölüm Hakkında Tüyolar 

Ceset bulan Cemil’in babası ve Üsen ne yapacak? Yeni sezonda yepyeni hikayelerle yoluna devam eden Yeşil Deniz, bu hafta da yine kahkaha ve eğlencenin adresi olmaya devam ediyor. Başrollerinde Burak Serdar Şanal, Melis Babadağ, Mert Turak, Burak Alkaş ve Ali Barkın’ın rol aldıkları dizide Üsen’in başına açılan ceset derdi ortalığı karıştırıyor. Cemil’in babasıyla gömü ararken yanlışlıkla bir cesedi ortaya çıkaran Üsen, cesetin üzerini yeniden toprakla kapatıp hiçbir şey olmamış gibi evine dönmek ister. Ancak yolda yüzüğünün kaybolduğunu fark edince cinayetin üzerine kalacağından korkup olay yerine geri döner. Bu arada Helga’nın Muzo’yu istemediğini öğrenen Sibel, abisinin ona yalan söylediğini anlamıştır. Üsen eve döndüğünde ona evdeki tüfeği doğrultup pasaportunu vermesini ister. Sadıçlar ise Cemil’in babasının Üsen’le gömüyü bulup bulmadığını kontrol etmek için soluğu Kavaklıtepe’de almıştır. Fakat kimsenin Kavaklıtepe’yi kazmadığını öğrenince ikisi arasındaki meseleyi öğrenmek için çareyi Cemil’in babasının ağzından laf almakta bulurlar. İsmail ve Zümrüt ailelerine açılabilecek midir? Cinayeti işleyen kimdir? Sadıçlar Üsen’i kontrol etmek için Sibel’i yakınlarında tutmaları gerektiğini düşünürken bu görevi onlar için kim üstlenecektir?

Dizinin Son Bölümünde Neler Oldu ?  

Hayatta güzel şeyler de oluyor. TRT’nin sevilen dizisi Yeşil Deniz’de bu hafta doğum heyecanı yaşanıyor. Makasçı ailesinin en küçük üyesi Selim, maceralı bir serüvenin ardından dünyaya gözlerini açarken onun bu sürpriz gelişiyle içten içe kanıyan bazı yaralar da nihayet kabuk bağlıyor. Sadıçlar Gonca’nın aniden önlerine çıkışıyla ne yapacaklarını şaşırmışlardır. Arabaları ahı gitmiş vahı kalmış bir haldedir ancak Naciye’nin de bir an önce doğuma yetiştirilmesi lazımdır. Bizimkiler Naciye’yi de yanlarına alarak aksiliklerle dolu bir yolculuğa çıkarken Hicabi’nin ipuçlarını birleştirerek bizimkilerin neden arabayı yaktığını çözmüş olması sadıçları yeniden zor bir durumun içine atar. Bu arada jandarmayı ziyaretinde Bahri’nin bizimkilerin yanından çalıştığını öğrenen Üsen de soluğu onlardan yeniden hesap sormak için sadıçların yanında alır. Sedef’in gidişinden dolayı içten içe Zümrüt’ü suçlayan Emine ise Hafize’nin anlattığı bir hikayeden sonra bu kez çuvaldızı kendine batırmak zorunda kalacaktır.

GENEL KONU

Sımsıcak bir Ege hikayesi: Yeşil Deniz…

Doksanlı yıllarda bir Ege kasabası hayal edin. Sıcak samimi insanların yaşadığı tipik ege evlerini, sokaklarında motosiklet çığlıklarını, traktör seslerini, yol kenarında usul usul otlayan ineklerini, yemyeşil bir denizi andıran ovalarını, mezarlığındaki servilerini, dağlarındaki ağaçlarını ve uzayıp giden incecik yollarını. İşte böyle bir yerdir Yeşilova kasabası. Belediye hoparlöründen 24 saat anonsların yapıldığı, herkesin herkesi tanıdığı ve hakkında dedikodu yapacak kadar malumata sahip olabildiği, bırakın cep telefonlarını henüz normal telefonların bile her evde bulunmadığı; aşkların, komşulukların, arkadaşlıkların en sahici halleriyle yaşandığı sıcacık, sevimli bir yer.

Yeşil Deniz dizisinde belediye anonslarını Macır(H)Ayati yapar, her anonsunda Alpaşa meydanındaki kahvehaneden kahkahalar yükselir. Yeşil Deniz dizisinde yaz geldi mi de bütün kasabalı ovalara, tarlalara doluşur. Büyük bir emek ve mesai isteyen tarla işi bir anda Yeşilova halkının bir numaralı gündemi haline gelir. E ne de olsa yalnızca bir geçim kaynağı değil, aynı zamanda hayatın adıdır bu tarlalar. İyisiyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla bütün bir hayatı geçirdikleri yerin adıdır.
 
Yönetmen : Yahya Samancı
 
Yapımcı : Ayfer Özgürel
 
Tarih : Her Pazartesi - 20.00
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]