Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yeter 4. Bölüm Fragmanı İzle - 21 Ocak 2016

Yeter 4. yeni bölüm fragmanı yayında - izle

İlk bölümü yılbaşında yayınlanan ve Perşembe günleri dizi kuşağında kendisine yer bulan ATV dizisi Yeter 3. bölümü bu akşam yani 14 Ocak Perşembe yayınlandı. Duru'nun kızı olduğunu öğrenen Yekta'nın yaptıklarının damga vurduğu Yeter son bölümden sonra şimdi gözler Yeter 4. bölüme çevrildi. Peki; Yeter 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


ATV ekranlarının çiçeği burnunda yeni dizisi Yeter, 3. bölümüyle izleyenlerine yine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dizinin 14 Ocak akşamı yayınlanan son bölümünde Duru'nun kızı оlduğunu öğrenen Yekta; Aylin'in bunu nаsıl yaptığını, kimlеrin ona yardım ettiğini adım adım keşfetmeye başlamıştır. Peki; Yeter 4. bölümde neler olacak? Ayrıntılar dizirehberi.org ta..


YETER 4. BÖLÜM FRAGMANIYeter dizisi 3. bölümde neler yaşandı?

Duru’nun beş yıl önce öldü bildiği kızı olduğunu öğrenen Yekta, Aylin’in bu planı nasıl yaptığını, kimlerin ona yardım ettiğini ve bu işin arkasında kimlerin olduğunu araştırır. Yekta’nın tedirgin davranışlarından şüphelenen Aylin, gençlik aşkı Uras’tan kendisine yardım etmesini ister. Kaan ve kızı Duru’yu alıp Yekta’dan uzak kimsenin olamadığı bir yere giderek huzurlu bir hayat sürme hayallerini gerçekleştirmek üzere plan yapmaya başlar. Ancak diğer tarafta Yekta’nın kendisinin her bir hareketini takip ettirdiğinden habersizdir.

Filiz’in Duru’yu kaçırmasından kendisini suçlu hisseden Zafer ise Duru’ya kavuştuğu için sevinir. Filiz’i affeder ancak, karısının Coşkun ile aralarında yaşanan yasak aşktan haberi yoktur. Aylin, oğlu Kaan’ı okulundan kaçırmak için Uras ile gizli plan yapar.

YETER 3. BÖLÜM FRAGMANI

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]