Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yeter 5. bölüm Fragmanı İzle 28 Ocak 2016

Yeter 5. bölüm fragmanı yayında - izle

ATV'nin yeni dizisi Yeter'in 4. bölümü 21 Ocak Perşembe akşamı ekrana geldi. Muhteşem bir finalle biten son bölümden sonra izleyiciler yeni bölümde neler olacağını merakla beklemeye başladılar. Peki; Yeter 5. bölümünde neler yaşanacak?, Yeter 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar dizirehberi.org ta..


2016'nın yeni TV dizilerinden olan Yeter, heyecan ve sürprizlerle dolu bölümleriyle izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Aylin'in çocuklarıyla Yekta'dan uzak yaşama hayallerinin tamamen yok olduğu Yeter 4. son bölümden sonra şimdi de Yeter 5. yeni bölümde neler yaşanacağı merak konusu. Peki; Yeter 5. bölüm fragmanı hangi ipuçlarını verecek?
Bu sorunun cevabını Yeter 5. yeni bölüm fragmanı izleyerek öğrenebilirsiniz.

YETER 5. BÖLÜM FRAGMANI

YETER 4. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Beş yıl önce öldü bildiği kızının aslında ölmediğini, Aylin’in abisinin kızı sandığı Duru’nun aslında kendi öz kızı olduğunu öğrenen Yekta, kendisine bu yaşatanlardan büyük bir intikam almak ister. Aylin’e yardım eden bu işin arkasındaki kişileri tek tek araştırmaya başlar. İlk olarak bu esrarengiz planına Filiz’i dahil eder. Filiz aracılığı ile hem Aylin’den hem de ona yardım edenlerden intikam almak için harekete geçer.

Diğer taraftan Yekta’nın davranışlarından kuşkulanan Aylin, Uras’ın yardımıyla Kaan’ı kaldığı yatılı okuldan kaçırmayı planlar ve harekete geçer. Kızını ve oğlunu alarak Yekta’nın bulamayacağı bir yere kaçmak için yeni planlar peşinde. Bakalım Yekta tüm gerçekleri öğrenmeden, Aylin çocuklarını alıp kaçabilecek mi?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]