Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yeter dizisi 4. Bölüm Atv Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İzle) 21 Ocak 2016

Yeter dizisi 4. bölüm yeni fragmanı yayınlandı - izle

ATV'nin yeni dizisi Yeter 4. bölüm fragmanı ile izleyici karşısına çıktı. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Yeter dizisi yeni bölümde tehlike kapıda. Yeter dizisi 4. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları dizirehberi.org ta..


Yeter 4. bölüm fragmanını yayınladı. Perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide Aylin ve Yekta arasındaki gerginlik herkesi ekrana kilitleyecek. Yeter dizisi yeni bölüm fragmanı  haberimizin devamında.
 
YETER 4. Bölümü ile 21 Ocak Perşembe 20.00'de ATV'de..
 
YETER DİZİSİ 4. BÖLÜM FRAGMANI
 
YETER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Duru'nun kızı olduğunu öğrenen Yekta; Aylin'in bunu nasıl yaptığını, kimlerin ona yardım ettiğini adım adım keşfetmeye başlar. Yekta'nın tavırlarından şüphelenen Aylin; Uras'ın yardımıyla Kaan'ı okuldan kaçırmak için harekete geçer. Amacı Duru ve Kaan'ı alıp Yekta'nın onları bulamayacağı bir yere gitmektir.Duru'ya tekrar kavuşmanın mutluğunu yaşayan Zafer, Filiz'i affederken Coşkun'la yaşadığı yasak aşktan haberi yoktur.
 
Ne Aylin'den ne de Yekta'dan istedikleri parayı alamayan Filiz ve Coşkun ise; Yekta tarafından yönlendirildiklerinin farkında olmadan bu kez Selçuk'a şantaj yapar. Handan'la evlenmeye karar veren Selçuk nişan gecesi Coşkun tarafından bir yere doğru çekilmektedir. Coşkun ortalıktan kaybolurken Selçuk, Yekta'nın herkesin hayatını alt üst edecek intikam planıyla bilinmez bir yola doğru gitmektedir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]