Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yeter Dizisi 5. Bölüm ATV Ekranlarında İzle 28 Ocak 2016

Yeter dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı - izle

ATV'nin heyecan dolu dizisi Yeter 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamı ekrana gelecek olan Yeter dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Yeter 5. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları dizirehberi.org ta.


Yeter bu hafta da herkesi ekrana kilitleyecek. Aylin, kızının kaçırılması ile birlikte kendini kaybeder. Yekta ise, Aylin'den geçmişin hesabını sormaya kararlıdır.
Yeter 5. yeni bölümü ile Perşembe akşamı ATV'de..
YETER 5. BÖLÜM FRAGMANI

YETER DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Selçuk'un kaza haberiyle hastaneye koşan Aylin, Handan ve Uras'ı yeni bir şok beklemektedir. Yekta, Selçuk'u ameliyat edecektir. Uras buna engel olmaya çalışırken; Ada babasını kurtaracak tek kişinin Yekta olduğuna inanmaktadır. 
 
Yekta'nın oyununa geldiğini bilmeyen Coşkun; arabanın içinde uyandığında polis peşindedir. Selçuk'u öldürmeye teşebbüsten aranmaktadır. 
 
Yaşadığı acının etkisiyle beş yıl önce olanları sorgulamaya başlayan Handan; Aylin'in ondan hiç beklemediği bir hamle yapar. Bu hamlenin herkesi ve her şeyi yerle bir edeceğini bilen Aylin'in çocuklarını alıp hemen kaçmaktan başka çaresi yoktur. Öte yandan Yekta da adım adım başlattığı oyunu büyük bir şovla kapatmaya hazırlanmaktadır. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]