Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 24. Bölüm Fragmanı İzle 26 Ocak 2016

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 24.bölüm fragmanı çıktı mı izle, TRT1 ekranlarında Ramazan ayında yayınlanan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 23. bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 24. bölüm fragmanı çıktı mı detaylar dizirehberi.org ta..


Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 24.bölüm fragmanı çıktı mı izle, TRT1 ekranlarında Ramazan ayında yayınlanan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 23.bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 24.bölüm fragmanı çıktı mı detayları ve diğer gelişmeler şu şekilde..Ramazan ayında  izleyenlerini ekran başına kilitleyen ve reyting rekorları kıran Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisi yeniden izleyenleriyle buluştu. Uzun süredir yayınlanmayan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 23.bölümü ile bu hafta yayınlandı ve yine sıkı takipçilerini ekranları başına kilitledi. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 24.bölüm fragmanı çıktı mı oldukça merak ediliyor.26 Ocak Salı akşamı ekranlarda olacak Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler neler oldu ?23.BÖLÜM ÖZETİ:Yunus'un dergâhtan kovuluşunun üzerinden uzun bir süre geçmiştir. O günden beri onu ne bir gören olmuştur ne de bir işiten. Yunus'un dönüşü ne sonuçlar doğuracaktır? Dergâha karşı değişen tutumu, Yunus'u hangi davranışlarda bulunmaya itecektir? Molla Kasım, Yunus'un dergâha yaptık Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 24.bölüm fragmanı çıktı mı izle, TRT1 ekranlarında Ramazan ayında yayınlanan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 23.bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 24.bölüm fragmanı çıktı mı detayları ve diğer gelişmeler şu şekilde..

larını öğrenince nasıl bir tepki gösterecektir? Tapduk Emre'nin tüm bu olanlara tavrı ne olacaktır? Yunus'u ve dergâhı bekleyen yeni sürprizler neler?GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU 

Yapımını Tekden Film adına Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ ve İsa Yıldız’ın yazdığı, yönetmen koltuğuna Emre Konuk’un oturduğu Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisi’nde Yunus Emre karakterini Yusuf Gökhan Atalay, Tapduk Emre’yi Payidar Tüfekçioğlu, Molla Kasım’ı Baran Akbulut, Bacım Sultan’ı Pelin Orhuner, Zahide’yi Ceyda Kasabalı ve Candaroğlu Argun Beyi ise Mehmet Ali Kaptanlar canlandırıyor. Dizide ayrıca Mehmet Çepiç, Asuman Çakır, Mehmet Önder, Murat Aydın, Mehmet Ali Tuncer, Sedat Erdiş, Fehmi Gökdeniz, Ahmet Talay, Remzi Özgüllü, Arda Kalaycı, Serhan Toksoy, Gökçe Saatçi, Eyüp Fındık, Samet Demir, Ahmet Büyükyıldız ve Alican Arıkan gibi oyuncularda yer alıyor.


YUNUS EMRE’NİN DÜNYASI Nerede Çekiliyor ?
Öte yandan dizi için Beykoz Kundura Fabrikası’nda 13. yüzyılın dünyası inşa edilirken ikinci sezonda açık ve kapalı platolara 5.000 metre plato ilave edildi. 15.000 bin metre kare kapalı ve açık platolarda Nallıhan Çarşı ve dükkânları, medrese, dergâh, ahi ocağı, han, konak, tekke, gibi mekânlar inşa edildi. Yine Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisi için 400 kostüm ve 250 başlık üretilirken toplamda 6.000 metre kumaş kullanıldı. Döneme ait 2000’e yakın araç, gereç ve alet ise sıfırdan imal edildi.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]