Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 25. Bölüm TRT 1 Ekranlarında İzle (Tüm Fragmanları İzle) 26 Ocak 2016

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 25. bölüm fragmanı yayınlandı
İkinci sezonuna hızlı bir başlangıç yapan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 25. bölümüyle devam ediyor. Bu hafta Yunus'un akıbeti belli olacak! İşte, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu yeni bölüm fragmanı ve detayları dizirehberi.org ta..Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 2. sezon yeni bölüm fragman videosu yayınlandı. Dünya edebiyatı ve Anadolu tarihi açısından önemli bir yere sahip olan Yunus Emre'nin hayatına ışık tutan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 25. bölüm fragmanı dizinin takipçilerini heyecanlandırdı. Senaryosunu Mehmet Bozdağ ve İsa Yıldız'ın kaleme aldığı, Yusuf Gökhan Atalay, Baran Akbulut, Mehmet Çepiç, Ceyda Kasabalı ve Asuman Çakır gibi isimlerin oyuncu kadrosunda bulunduğu Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 25. bölümü yarın akşam TRT 1'de!

 


  YUNUS EMRE AŞKIN YOLCULUĞU 25. BÖLÜM ÖZETİ

Heyecanın dorukta olduğuYunus Emre Aşkın Yolculuğu'nda bu hafta kuyuda kalan Yunus'un akıbeti öğrenilecek. Yunus kuyudadır ve çaresiz bir şekilde birinin onu kurtarmasına beklemekten başka yapacağı bir şey kalmamıştır. Yunus kuyudan sağ salim çıkabilecek midir?

 Onu kuyuya atanlar bulunacak mıdır? Candaroğlu Argun Bey Tapduk Emre'den hangi konuda yardım isteyecektir? Candaroğlu Argun Bey'in bu isteği Yunus'u nasıl etkileyecektir? 

Tüm bu soruların cevabı Yunus Emre:Aşkın Yolculuğu 25. bölümde!
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]