Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

2016 O Ses Türkiye Birincisi Emre Sertkaya Kimdir? Emre Sertkaya Nereli Kaç Yaşında ?

O Ses Türkiye 1.si 2016 Emre Sertkaya kimdir?

O Ses Türkiye şampiyonu Emre Sertkaya kimdir? Televizyon dünyasının fenomen ses yarışması programı O Ses Türkiye'de adeta ciğerini ortaya koyarak şarkılarını seslendiren Emre Sertkaya yarışmanın birincisi oldu. Peki; Emre Sertkaya kimdir?, Emre Sertkaya kaç yaşındadır?, Emre Sertkaya nerelidir? O Ses Türkiye'nin 2 Şubat Salı akşamı yayınlanan final bölümünde Aziz Kiraz, Tankurt, Türkan Kürşat ve Emre Sertkaya yarıştı. Yapılan oylama sonucunda yarışmanın kazananı Gökhan ve Hakan'ın takımından Emre Sertkaya oldu.  İşte detaylar dizirehberi.org ta..


O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU EMRE SERTKAYA KİMDİR?
Sıradığı yorumu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Emre Sertkaya, Gökhan ve Hakan'ın takımında yer alıyor. Yarı finalde elenen Busegül'ün sevgilisi olan Emre, O Ses Türkiye birinciliğinin en güçlü adayları arasındaydı.

2 Şubat Salı akşamı O Ses Türkiye final canlı yayınında Hadise'nin yarışmacısı Aziz Kiraz ile son ikiye kalan Emre, SMS oylaması sonucunda en çok oyu alarak O Ses Türkiye 2016'nın şampiyonu oldu. 

Gökhan ve Hakan'a O Ses Türkiye Jüri şampiyonluğunu kazandıran Emre Sertkaya ile ilgili detaylar şöyle;
“O Ses Türkiye” yarışmasına katılan Emre Sertkaya yarışmada “Haydi Gel İçelim” parçasını seslendirmiş ve Ebru Gündeş ile Hakan-Gökhan Özoğuz ikilisinin döndürmeyi başarmıştır.

Sonrasında “Minnet Eyleme” ile farklı bir ses tonu sergileyerek jürileri daha fazla etkilemeyi başarmıştır.

20 yaşındaki yarışmacı yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte Lise mezunu ve Konservatuvar’a hazırlanmaktadır. Aslen Batmanlı olan Sertkaya, jüri tercihini Hakan-Gökhan Özoğuz ikilisinden yana kullanmıştır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]