Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta Celal Karakteri Filinta Dizisinden Neden Ayrıldı ? Rıza Kocaoğlu Filinta Dizisinden Ayrıldı mı?

Filinta Celal Karakteri Filinta Dizisinden Neden Ayrıldı ? Rıza Kocaoğlu Filinta Dizisnden Ayrıldı mı? filinta celal diziden ayrıldı mı ,filinta dizisi celal karakteri rıza kocaoğlu öldümü tüm soruların cevabı burada..


TRT 1'in sevilen dizisi Filinta'da büyük ayrılık

TRT 1'de yayınlanan, senaristliğini Ömer Genç'in yaptığı Osman Kaya'nın yönettiği Osmanlı polisiyesi dizisi "Filinta" da bir ayrılık yaşandı. Ayrıntılar dizirehberi.org ta..Filinta hikayesine, acımasız, psikopat bir karakter Celal rolünde dahil olan Rıza KocaoğluTwitterhesabı üzerinden "Çok keyifle çalıştığım Filinta benim için bu gece bitti kamera arkası ve önündeki muhteşem ekibe çok teşekkür harikasınız " mesajıyla ayrılığını duyurdu.

Rıza Kocaoğlu, ölümüne bir öldürme yetisine sahip karakter Celal olarak Filinta'nın başrolü Mustafa’nın en çok karşı karşıya geleceği kötü karakterlerden biriydi. Rıza Kocaoğllu, Kuzey Güney, Ezel, Karadayı dizilerinde ve Organize İşler, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm,Ankara Yanıyor, Av Mevsimi, Kaybedenler Kulübü gibi önemli sinema filmlerinde rol almıştı.


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]