Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güllerin Savaşı 68. bölüm 6 Şubat 2016 Kanal D Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmranları İzle)

Güllerin Savaşı dizisi izleyicilerine yeni maceralara sürüklüyor. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Güllerin Savaşı'ında bu akşam Gülrü ve Gülfem arasındaki savaş son buluyorama Gülfem'in hala son kozu var. İşte Güllerin Savaşı 68. bölümden fragman ve detaylar..


Güllerin Savaşı dizisi izleyenlerine yine bir solukta izleyebilecekleri bir bölümle geliyor. Kanal D'nin başarılı dizisi Güllerin Savaşı'nda bu hafta izleyenleri neler bekliyor? İşte Gülllerin Savaşı 68. bölümden detaylar..

Güllerin Savaşı 68. Bölüm Özeti
Güllerin Savaşı'nda bütün sırlar ortaya çıkıyor!
Gülru, Gülfem ile kardeş olduğunu öğrenince ne tepki veriyor? Gülfem, kendini yine bir ailenin istenmeyen ferdi olarak buluyor ve elindeki her şeyi kaybediyor. Gülru, Gülfem'in son sığınağı olan Tibet'i de elinden almaya çalışırken, Ömer sürpriz bir şekilde olaya tanıklık ediyor. Ve finalde tüm aileyi büyük bir sürpriz bekliyor... 

Güllerin Savaşı 67. Bölümde neler olmuştu
Gülru, Tibet ile Gülfem'in ilişkisini bozmayı hedefliyor!


Gülru, Gülfem'in defiledeki şovunu hazmedemez; verdiği tepki Ömer'in evlilik konusunda gaza basmasına neden olur.
Gülfem, Tibet ile arasını yumuşatmaya çalışırken, Tibet defilenin misillemesi için harekete geçer. Gülru'nun hedefinde ise, Gülfem ve Tibet ilişkisi vardır. Gülru ve Gülfem çok şiddetli bir şekilde karşı karşıya gelir. Aslında kardeş olan iki kadının hayatları, hiç tahmin etmedikleri yönde değişecektir. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]