Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kördüğüm 9. bölümde Ali Nejat hapse mi giriyor 4 Mart 2016

Kördüğüm 9. yeni bölüm fragmanı yayında! - izle

Ekranlara iddialı bir başlangıç yapan Kördüğüm dizisi 4. bölümü ile 4 MART Perşembe akşamı ekrana geldi. Heyecan dolu ve nefes kesen olayların yaşandığı son bölümün ardından izleyiciler Kördüğüm yeni bölümünü sabırsızlıkla beklemeye başladılar. Peki; Kördüğüm 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?Ayrıntılar dizirehberi.org    ÖRGÜ-EL İŞİ             


Ekranların yeni fenomen dizisi Kördüğüm 8. bölüm ile Perşembe akşamı seyircisi ile buluştu. Heyecanın bir an bile durmadığı, ilginç olaylara şahit olduğumuz dizinin yayınlanan 8. bölümünün ardından şimdi de gözler 9. bölüme çevrildi. Bakalım yeni bölümde neler yaşanacak?

Yönetmenliğini
 Gökçen Usta ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği yeni dizi Kördüğüm’ün başrolünü İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy gibi başarılı isimler paylaşıyor. İlk bölümğnden itibaren gerek oyuncu kadrosu gerek nefes kesen senaryosu ile tüm izleyicileri kendine hayran bırakan dizi kısa sürede reyting sıralamalarında zirveye ulaştı. Gelecek hafta yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Kördüğüm’de bakalım neler yaşanacak?

Herkesin merakla beklediği Kördüğüm 9. bölüm 1. tanıtım fragmanı yayınlandı.KÖRDÜĞÜM DİZİSİNDE GEÇEN HAFTA NELER OLDU?
NESLİHAN GÖZÜNÜ KARARTIYOR
Kaan’ın çağrısıyla Ali Nejat’ın evine giden Naz, kendisine kapıyı açan Neslihan’ın sözleriyle sarsılır. Ali Nejat’a olan duygularını daha fazla frenleyemeyen Neslihan işi daha ileri götürürek, bu olaylar yaşanırken uyumakta olan Ali Nejat’ın odasına gider.
YÖNETİMDEN AZLEDİLİYOR
Umut’a bundan sonra kendisiyle çalışacağını söyleyen Ali Nejat, yerli otomobil girişimine, Tarık Bey’in tüm engellerine rağmen devam kararı alır. Ancak Tarık Bey, Ali Nejat’ı yönetimden azleder ve kendisine vekalet etme görevini sinsice etrafında dolaşmakta olan Oğuz’a verir.
BAŞI DERTTE
Ayrılma kararı alan Naz ve Umut kendi hesaplaşmaları içindedir. Yaşadıklarından dolayı hayli yıpranan Naz çalıştığı hastanenin başhekimine istifa dilekçesini verirken, Ali Nejat’ın başı büyük bir derdin içine girmiştir. Sanki gizli bir el, Ali Nejat’ı mahvetmek için uzaktan kumandanın düğmesine basmıştır
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]