Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça 51. bölüm 1 Şubat 2016 Star Tv Ekranlarında - İzle

Paramparça 51. bölüm yeni fragmanında Cihan tehlikede - izle

STAR TV'nin heyecan dolu dizisi Paramparça bu akşam 51. bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Gülseren ve Cihan sonunda evleniyor. Fakat Harun, Cihan'ın peşini bırakmamaya kararlı. Kiralık katil Cihan'ın peşinde. Paramparça 51. bölüm fragmanları ve ayrıntılar dizirehberi.org ta..


Gülseren ve Cihan nihayet ‘Evet’ diyor...
 
Dilara Amerika’ya gidiyor 
 
Amerika’ya yerleşip bebeğini de orada doğurmaya  karar veren Dilara bu kararını Gülseren’e açıklar. Bu konuşma iki kadın arasındaki buzları eritirken Dilara, kızlarını da Gülseren’e emanet eder. Dilara’nın gideceğinden haberleri olmayan ev halkı akşam yemeğinde son kez aynı sofraya oturur. 
 
Rahmi Bey ile Deniz karşı karşıya 
 
Cihan ile Gülseren arasındaki tüm engeller aşılmış, herkes için yeni bir hayat başlamıştır. Düğün günü gelir çatar. Düğüne Deniz’i de davet eden Cansu çok mutludur. Ancak bu mutluluk, Rahmi Bey ile Deniz arasındaki konuşmaya şahit olmasıyla yarım kalır. 
 
Kiralık katil Cihan’ın peşinde 
 
Dilara’nın Cihan’a döneceği korkusuyla Cihan’ı öldürtmek için kiralık katil tutan Harun, Cihan ile Gülseren’in evleneceğini öğrenir. Harun, kiralık katili durdurmaya çalışır ama artık dönüşü olmayan bir yola girilmiştir. Üstelik düğün günü, hiç hesapta olmayan biri daha elinde silahla çıkagelir...
 
PARAMPARÇA 51. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Amerika’ya yerleşmeye karar veren Dilara, bebeğini de orada doğuracaktır. Aldığı kararı Gülseren’e açıklamak isteyen Dilara, Gülseren’in yanına gider. Ancak Cihan ile yapacağı evliliğe Dilara’nın engel olmak istediğini düşünen Gülseren, Dilara’nın kızları kendisine emanet etmesine çok şaşırır.
Cihan ile Gülseren’in aşkına karşı hiçbir engel kalmazken artık herkes düğünü düşünmeye başlar. Düğün günü geldiğinde herkes çok mutluyken, Cansu’nun hayalleri yıkılır. Deniz’in düğüne gelmesine çok sevinen Cansu, Rahmi Bey ve Deniz arasındaki gizli konuşmaya kulak misafiri olunca mutluluğu yarım kalır.
Öte yandan Dilara’yı Cihan’a kaptırma korkusu ile Cihan’ı öldürtmek için kiralık katil tutan Harun, Cihan ve Gülseren’in evleneceğini öğrenir. Katili durdurmak için harekete geçen Harun büyük bir faciayı önleyebilecek midir? Harun tuttuğu kiralık katili durdurmaya çalışırken, başka bir isim daha elinde silahla çıkagelir.
Paramparça yeni bölümüyle bu akşam 20:00’da Star TV ekranlarında!
PARAMPARÇA 51. BÖLÜM 1. VE 2. FRAGMANLARI

PARAMPARÇA’DA GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Dilara Harun’un bebeğini taşımaktadır. Ancak yaşanan olaylardan sonra bebeği aldırmaya karar veren Dilara, bunu Cihan’la beraber yapmak ister. Cihan ile beraber Londra’ya giden Dilara, zor bir seçimin eşiğine gelmiştir. Bebeği doğurmak ve doğurmamak arasında kalan Dilara, yeniden anne olmaya mı karar verdi?

Bir taraftan Harun’un ihanetiyle hayatı yıkılan Dilara, Cihan’a yakınlaşırken, Harun Dilara’yı tamamen kaybettiğini düşünür ve herkesin hayatını değiştirecek bir plan yapar. Dilara’nın kendisine yaptığı itiraflarla sarsılan Cihan ise Gülseren ile evlenmek için nikah tarihi belirler.

PARAMPARÇA 50. BÖLÜM İZLEPARAMPARÇA DİZİSİNE 2 YENİ OYUNCU

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan ve ilk bölümünden itibaren reytinglerde ilk sıralarda bulunan Paramparça dizisi ile yollarını ayıran Nurgül Yeşilçay yerine diziye 2 yeni oyuncu birden dahil olacak. Geçtiğimiz günlerde bu 2 isim en son Şeref Meselesi dizisi ile ekranlara gelen Şükran Ovalı ve Yalan Dünya dizisinde gördüğümüz Hümeyra olarak açıklanmıştı.
Yapılan yeni açıklamaya göre ise iki oyuncunun hangi karakterlere hayat verecekleri belirlendi. Güzel oyuncu Şükran Ovalı 'Psikiyatrist Ayşe' karakteriyle izleyici karşısına çıkarken, usta sanatçı Hümeyra ise Harun’un halası 'Maide' olarak izlenecek.

HÜMEYRA KİMDİR?

1947 İstanbul doğumlu olan Hümeyra bir çok sanat dalında kendini göstermiştir. Şarkıcı, besteci ve oyuncu olarak bilinen Hümeyra, aynı amanda söz yazarı ve albüm yapımcısıdır. 1970’li yıllardan beri oyunculuk ve müzisyenlik yapan usta sanatçı, Babam ve Oğlum filmi ile Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı karakterlerle hatırlanmaktadır.

Öte yandan 1970'lerde "Kördüğüm", "Sessiz Gemi", "Otuzbeş Yaş" gibi şarkılarıyla büyük başarı yakalayan Hümeyra, bir çok tiyatro oyununda rol almış ve ödül kazanmıştır. Hümeyra şimdilerde Paramparça dizisinde canlandıracağı Maide karakteri için hazırlanıyor.

ŞÜKRAN OVALI KİMDİR?

1985 İzmir doğumlu olan Şükran Ovalı, çocukluğunu İzmir’de geçirmiştir. Liseyi bitirdikten sonra İstanbul’a gelen Ovalı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk mezunudur. Son olarak Şeref meselesi dizisi ile ekranlara gelen güzel oyuncu kısa zaman sonra Paramparça dizisiyle izleyici karşısına çıkacak. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]