Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Poyraz Karayel dizisinde büyük şok! Sefer öldü mü 29 Subat 2016

Kanbolat-Görkem-Arslan-Sefer-poyraz-karayelPoyraz Karayel dizisinin 24 Şubat Çarşamba yayınlanan 46. bölümünde Kanbolat Görkem Arslan’ın oynadığı Sefer öldü mü sorusu akıllara takıldı.
                    LİMON FİLM’DEN POYRAZ KARAYEL’DE AYRILIK İDDİALARINA AÇIKLAMA  Kanal D’nin Çarşamba akşamları yayınlanan sevilen dizisi Poyraz Karayel, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle herkesi şoke etti. Adil Topal karakterinin, Bahri Baba’dan intikam almak için acımasız planlarına devam ettiği Poyraz Karayel’de bu defaki kurban Kanbolat Görkem Arslan‘ın canlandırdığı Sefer oldu. Adil Topal bu defa da Sefer ve karısı Sema’nın peşine düştü. Sema’yı tuzağa düşüren Adil Topal’ın adamları, Sefer’i de rehin aldı. Sema’nın arabasına ateş açan Adil Topal’ın adamları, bir uçurumun kenarında sıkıştırdıkları Sema ve evlatlık çocuklarını öldürmek üzereyken, arabada rehin tuttukları Sefer’in direksiyonu son anda kırmasıyla uçurumdan aşağı düştüler.Uçurumdan yuvarlanan arabada bulunan Sefer’in ölümü dizinin hayranlarını şoke etti.  Sefer dizinin final sahnesinde Neşat Ertaş türküsüyle birlikte söylediği veda şiiri söyledi. Poyraz Karayel’de Sefer karakterini canlandıran Kanbolat Görkem Arslan da diziye veda etmiş oldu.
SEFER’İN AĞLATAN VEDA SAHNESİ-AHİRİM SENSİN

POYRAZ KARAYEL 46. BÖLÜM KONUSU
Kafasına silah dayanan Meltem, canını kurtarmak için Adil Topal’ın kızı olduğunu itiraf eder, bunun sonucunda da kendisini ilk defa babasının karşısında bulur. Ama oraya tek giden Meltem değildir. Meltem’i takip eden Bahriler Adil’in çiftliğine baskın yaparlar. Bu baskın Adil’in çok eskide kalan korkuları ve gerçekleriyle tanışmamıza neden olur.
Salih’in ölümü Poyraz’ı derinden sarsar. Ama olanları Ayşegül’e anlatmaya cesaret edemez. Giderek bir çıkmazın içine düşmektedir. Bu ölümden Poyraz’ı sorumlu tutan Aslı, Ayşegül’le konuşunca, Ayşegül Poyraz’ın asla beklemeyeceği bir adım atar.
Adil’in hedefindeki yeni isim Sefer’dir. Peki Sefer’e mi zarar verecektir yoksa Sefer için dünyanın en kıymetli varlığı olan Sema’ya mı?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]