Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Şükran Ovalı Paramparça’daki sırrını anlattı

Şükran Ovalı Paramparça’daki sırrını anlattı

Paramparça dizisine psikiyatrist Ayşe rolüyle katılan ve dizide Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Cihan karakteriyle tutkulu bir aşk yaşayacak olan Şükran Ovalı, 8 yıl önce bıraktığı kick boks ve tiyatroya dönüş yaptı

Son dönemin parlayan yıldızı Şükran Ovalı, Paramparça dizisine Nurgül Yeşilçay’ın yerine psikiyatrist Ayşe rolüyle dâhil oldu. Rolü için kick boks’a başlayan Ovalı, karakterinin alışagelmiş bir psikiyatrist olmadığının ipuçlarını verdi.
Bugün’de yer alan habere göre 8 yıl önce tombik bir kız olduğunu belirten Ovalı, kick boks sayesinde 18 kilo verdiğini söyledi. Diyet yapmaktan hoşlanmadığını ve yemek yemeyi sevdiğini belirten Ovalı, bu sayede hem form tutuyor hem de rolüne hazırlanıyor.

Ringlerde hünerlerini sergileyen ve bunu Instagram hesabından paylaşan Ovalı, ayrıca uzun zamandır nefes terapisine gidiyor. Ünlü oyuncu, “Yıllar sonra antrenmanlara yeniden başladım. Kick boks bütün vücudu terleten ve algıları açan bir spor. Nefes terapisinde ise daha sakin olmayı, bir şeye karar vermeden önce düşünmeyi ve hayatı o kadar önemsememeyi öğrendim” dedi.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]