Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiralık Aşk 39. yeni bölüm fragmanı Ömer büyük sırrın peşinde Defnenin sirri ortaya cıkacakmi hep Birlikte Yeni Bölümde Görelim neler olucak

Defne ve Ömer'in geçmişine zaman yolculuğu yapılacak olan Kiralık Aşk 39. bölümü yine çok konuşulacak... Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm 20 Mart  saat 20:00'de Star TV'de seyircisiyle buluşacak...

Kendi halinde yaşayan Defne’nin birdenbire değişen hayatı ve aşkın komik halleri...

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer'i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?
Son zamanların en iyi romantik komedisi Kiralık Aşk her bölümde artan reyting rakamlarıyla cuma akşamları yine evlerimize konuk olmaya devam ediyor... Her hafta olduğu gibi 20 Mart 2016 'da Star Tv' de yayınlanacak Kiralık Aşk 39. son bölüm yine merakla bekleniyor... Son bölümde Neriman'ın planı istediği gibi ilerlemese de Ömer akşamın sonunda Defne'ye ondan ne sakladığını bulacağını söylemişti... Sonra neler mi oldu? Hepsi ve daha fazlası muhteşem bir bölüm özetiyle haberimizde...Kiralık Aşk 38. bölüm özeti:
Defne, "Bana gidiyoruz" diyen Ömer'e  hayır diyemiyor. Ne de olsa, artık aşklarını yaşamaları için önlerinde pek bir engel kalmadı.
Peki Deniz, Sude'yle birlik olup Defne'yle Ömer'e nasıl bir kumpas hazırlıyor? Deniz, Defne'yi ikna edip konuşmak için yemeğe çıkarıyor. Ömer, Defne ve Deniz'i baş başa yemek yerken görünce tepkisi ne olacak? 
Bu sırada asıl Ömer'in sırrı ortaya çıkıyor. Ömer ortadan kayıp mı oluyor? 15 Mart tarihinin anlamı ne? Ömer'in kimsenin bilmediği sırrı ne? Defne bunun peşine düşüyor. Bu sırrı Defne öğrenince neler olacak? 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]