Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta 56 Sezon Finali İzle 22 Nisan 2016

Filinta Yılın Şafağında bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. TRT 1'in sevilen dizisi diplomasi dehası Sultan Abdulhamit dönemine de göndermeler yapıyor. Filinta 56. Sezon Final  fragmanı yayınlandığında, Filinta 56 Finali ve son bölüm özet Dizirehberi.org'da.
Sultan Abdulhamit dönemini ve Ulu Hakan'ın müthiş zekasıyla yürüttüğü önemil diplomasiyi ve istihrabat örgütleriyle verdiği amansız mücadeleyi anlatır hale gelen TRT'nin tarihsel dönem dizisi Filinta Mustafa'da heyecan her hafta biraz daha artıyor.
TRT Osmanlı’yı ve tarihi anlatan dizileriyle yine reyting rekorları kırmaya devam ederken, Filinta yeni bölüm heyecanı da son sürat bu akşam ekranlardaki yerini alıyor. Mustafa ve can dostu Bıçak Ali, yine hedefte ve Filinta son bölüm gelişmelerinde yine tehlikede. Filinta dizisi özellikle anlattığı dönem itibariyle ve oyuncularının müthiş performansıyla öne çıkarken Osmanlı imparatorluğunun meşrutiyet dönemlerine de önemli göndermeler yapıyor. Filinta fragman izlemek için dizi ve sinema fragmanlarının en etkin sitesi Dizirehberi.org 'ı takip edebilirsin.

Not: Sitemizde Yayınlanan Diziler fragmanlarinda bazen yogunluk nedeni ile karişiklik olmaktadir. ilgi ve Alakaniz için sizlerden gelen yorumlar doğrultursunda elimizden gelenin en iyisini sizlere Sunmaktayiz.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]